اخبار
اظهارات یحیی سنوار در خصوص تحولات اخیر فلسطین

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ یحیی سنوار در سخنان امروز خود در همایشی در غزه، از کشورهای عربی انتقاد و از حمایت ایران از مقاومت اسلامی تمجید کرد.

_(خطاب به بنی گانتز رئیس ائتلاف آبی سفید اسرائیل): اگر دشمن خیال حمله به ما را داشته باشد، شهرهای اشغالگران را به شهرهای اشباح تبدیل خواهیم کرد. ما منتظر شما هستیم و ای بنی‌ گانتز کاری میکنیم که بر روزی که متولد شدی لعنت خواهی فرستاد.

 

_دشمن بداند که ۷۰ هزار جوان مسلح در گردانهای قسام و قدس و دیگر گروههای مقاومت فلسطین، هسته آزادی و بازگشت را تشکیل می دهند.

 

_صهیونیستها با پشتوانه دولت آمریکا که رئیس جمهور آن از ریاض گفت که قدس پایتخت یهود است و احدی هم اعتراض نکرد، حرکت می کنند.

 

_ایران به ما کمکهای مالی و تسلیحاتی کرده و تجربیاتش را در اختیار ما گذاشته است، اما برادران عرب ما از ارائه هرگونه کمکی به ما دریغ کرده‌اند.

 

_کشورهای عربی در منطقه هستند که درهای خود را به روی ما بستند و به ما گفتند که اگر بخواهیم به غزه کمک کنیم، ابتدا باید آمریکا گفتگو کنیم.

 

_ما هزاران موشک و راکت و صدها موشک ضد زره داریم که جوانان ما در غزه آن را ساخته‌اند. ما صدها اتاق کنترل روی زمین و زیر زمین داریم.

 

_ایران پس از خداوند فضل بزرگ در ایجاد قدرت ماست و اگر حمایت ایران نبود به مرحله ای که رسیده ایم نمی رسیدیم.

 

_هدف از محاصره غزه به زانو درآوردن ملت ما بود. آماده ایم که تل آویو را برای شش ماه مورد حملات خود قرار دهیم.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.