اخبار
ویدیو| هادی العامری؛ کُردها برادران ما هستند و محال است بر ضد آنها از سلاح استفاده کنیم

  در سفر هیئت همه پرسی اقلیم کردستان عراق به بغداد و دیدار با احزاب و مقامات دولتی، هادی العامری در جواب سوال خبرنگاری که اگر اقلیم کردستان از عراق جدا شود گفته می شود حشد شعبی تهدیدی برای کُردها و نیروهای پیشمرگه است گفت؛ جدایی چی؟! هیچ کس از جدا شدن حرفی نزده است، […]

 

در سفر هیئت همه پرسی اقلیم کردستان عراق به بغداد و دیدار با احزاب و مقامات دولتی، هادی العامری در جواب سوال خبرنگاری که اگر اقلیم کردستان از عراق جدا شود گفته می شود حشد شعبی تهدیدی برای کُردها و نیروهای پیشمرگه است گفت؛ جدایی چی؟! هیچ کس از جدا شدن حرفی نزده است، پیشمرگه برای مردم خدمت می کند، کُردها و برادرانمان در کردستان بخشی از ملت عراق هستند و از یکدیگر جدا نخواهند شد و این محال است که سلاح به طرف آنها نشانه بگیریم.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر در مورد "ویدیو| هادی العامری؛ کُردها برادران ما هستند و محال است بر ضد آنها از سلاح استفاده کنیم"

علی :

خب اگر بخواهند جدا شوند چی؟ برا حفظ تمامیت ارضی عراق چه خواهید کرد ؟ اگر بخواهند مناطقی که به بهانه حضور و خطر داعش اشغال کردند رو به کشوری که تصمیم دارند تأسیس کنند ضمیمه کنند چی ؟ اونوقت چه میکنید؟ آیا در مقابل اشغالگری و اشغالگران ساکت خواهید نشست ؟

۲
ناشناس :

متاسفانه خودش هم میدونه که اکراد در فکر جدایی و تصرف هر چه بیشتر مناطقی هستند که آمریکا به داعش داد تا دست به دست بشه و به دست اکراد بیافته. تنها اقدام قانونی و …. این هست که مرزها رو بین اقلیم و عراق برگردونن به قبل ورود داعش(ماسون ها / وهابیون).

۱