آفریقا
حضور مسلحین سوری در جنگ لیبی + ویدیو

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ با انتشار ویدیوهای مختلفی از جبهات طرابلس، حضور نیروهای سوریه‌ای تحت حمایت ترکیه در لیبی، رسما تایید شد.

در این ویدیوها نیروهای سوری خود را منتسب به ارتش آزاد و لشکر المعتصم که در حلب مستقر بوده اند، معرفی می‌کنند.
مقامات ترکیه پیش از این، خبر ارسال نیروی نظامی به لیبی را تکذیب می‌کردند. اما با انتشار این ویدیوها علاوه بر رد ادعاهای آنان، رسانه های طرفدار تابع ارتش ملی لیبی به تخریب وجهه دولت وفاق پرداخته اند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 نظر در مورد "حضور مسلحین سوری در جنگ لیبی + ویدیو"

ناشناس :

لطفا یک مقاله در باره لیبی منتشر کنید ببینیم چی به چیه حق با کیه

۳
۲
سینا :

باسلام.با عنوان یک فرد معمولی.به نظر من،حفتر اگر پیروز بشه،احتمالا در اینده لیبی تبدیل به همان زمان معمر قذافی میشه!(چیزی شبیه انقلاب مصر که دوباره …!) اگر شبه نظامی که ترکیه از انها حمایت می کند پیروز شوند،احتمالا داستان های شبیه سوریه تکرار میشه .. برای همین که اوضاع اونجا پیچیده تر از جاهای دیگه هستش. و نیاز است،یک جریان با فکرهای صحیح تر و درستر به وجود بیاید و جریان لیبی رو اروم کنه.

۶
۲
ناشناس :

حرف شما کاملا غیر منطقی هست.دولت ترکیه از دولت قانونی و مورد تایید سازمان ملل حمایت میکند.در مقابل حفتر رهبری یک سازمانی غیر قانونی هست.که قصد احیاء دوبار دیکتاتوری در لیبی را دارد.

۳
۲
ناشناس :

ترکیه یک شیطان هست و تروریست جهانی اگر نباشه تو چکار با لبی داری و اگر داری چرا از نیروهای خود استفاده نمیکند در جنگ که مردم سوریه را با کشتن میدهد

۲
۴
ناشناس :

ترکیه یک دولت حامی تروریست و پرورش دهنده جهادیهاست.گوشه ای از جنایات این گروه ها در کردستان سوریه(عملیات چشمه صلح)دیدیم.حال اگر دولت وفاق با پشتوانه چنین گروه های رادیکال و جهادی بخواهد بر لیبی حکومت کند بنظر دولت حفتر و ارتش ملیش گزینه مناسب تری برای لیبی باشند.

۲
۴
ناشناس :

احسنت کاملا صحیح