ویدیو: سید نصرالله: قاسم سلیمانی یک موضوع صِرفا ایرانی نیست و پاسخ ایران، خط مقاومت را از مسئولیت قصاص مستقل معاف نمی‌کند

سه شنبه ۱۷ دی ۹۸ - ۰۲:۰۳
https://iswnews.com/?p=25924

درباره‌ی پاسخ و قصاص عادلانه، قصاص عادلانه یعنی چه؟ جانی این جنایت روشن است و باید کیفر داده شود. نمی‌خواهم با منطق خون‌خواهی و این‌ها صحبت کنم. موضوع حاج قاسم سلیمانی تفاوت دارد. اگر امریکا یک هدف مشخص، تأسیسات،سازمان یا شاید شخصیتی غیر از حاج قاسم سلیمانی را در ایران می‌زد، یعنی شخصیتی که به […]


درباره‌ی پاسخ و قصاص عادلانه، قصاص عادلانه یعنی چه؟
جانی این جنایت روشن است و باید کیفر داده شود. نمی‌خواهم با منطق خون‌خواهی و این‌ها صحبت کنم.
موضوع حاج قاسم سلیمانی تفاوت دارد. اگر امریکا یک هدف مشخص، تأسیسات،سازمان یا شاید شخصیتی غیر از حاج قاسم سلیمانی را در ایران می‌زد، یعنی شخصیتی که به خط مقاومت ارتباطی نداشت،شاید هر کدام از ما می‌توانستیم ادعا کنیم این تجاوز به ایران است و به خود ایران مربوط می‌شود و ایران خودش برود جواب بدهد اما قاسم سلیمانی یک موضوع ایرانی محض نیست.

قاسم سلیمانی به همه‌ی خط مقاومت مربوط است.قاسم سلیمانی به همه‌ی نیروهای مقاومت مربوط است. قاسم سلیمانی به فلسطین، لبنان، سوریه، عراق، یمن، افغانستان و هر کشوری که مقاومان شریف و حامیان و عاشقان مقاومت در آن حضور دارند، مربوط است.
قاسم سلیمانی به امت مربوط است. یک موضوع ایرانی نیست. پاسخ ایرانی‌ها و زمان و چگونگی‌اش به خودشان مربوط است و تصمیمش با خودشان است، اما این خط مقاومت را از مسئولیت معاف نمی‌کند.

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات در تحولات جهان اسلام