آمریکا و اروپا
هشدار به مسئولین! بازی آمریکا با خبر خروج از عراق

امروز ترامپ ملعون در بازگشت از سفر تفریحی اش اعلام کرد که اگر عراق به سمت تصویب قانون خروج نیروهای آمریکایی برود، عراق را تحریمی خواهد کرد که تحریم ایران در برابر آن هیچ باشد.

دیری نگذشت که خبری در سطح رسانه های بین المللی منتشر شد مبنی بر آنکه آمریکا نامه ای به وزارت دفاع عراق ارسال کرده است و در آن اعلام کرده است که آمریکا نیروهای خود را از عراق خارج خواهد کرد.

کمی دیرتر، دوباره این خبر تکذیب شد و یا آمریکایی ها گفتند این نامه دقیق نیست و جزییاتش فرق میکند.

 

تصمیم گیران و عزیزان فعال در حوزه تصمیم گیری کشور هشیار باشند، این موضوع می تواند حیله ای از سوی دشمن برای خریدن وقت و برای به تاخیر انداختن پاسخ قاطع ایران به جنایت اخیر آمریکا باشد.
آنهای سعی دارند با بوجود آوردن این فضا و تفکر در نزد اذهان مردم عراق و ایران که آمریکا در حال خروج است و هرگونه حمله به یگان های نظامی آمریکا باعث خلل کار مجلس عراق در اخراج نیروهای آمریکایی میشود، از هرگونه پاسخ نزدیک ایران جلوگیری کنند و تا زمان معلوم وقت بخرند.
بوجود آوردن فضای مبهم و نامشخص یکی از اصلی ترین حربه های آمریکای کثیف است که در سالهای اخیر بارها شاهد بکارگیری آن بودیم.
بخاطر داشته باشید آمریکا از یک سو چنین مواضعی اتخاذ میکند اما از سوی دیگر نیروها و تجهیزات خود را با آرایش غیرمتعارف در منطقه جابجا و مستقر میکند…

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظر در مورد "هشدار به مسئولین! بازی آمریکا با خبر خروج از عراق"

ali :

اگر ترامپ فقط پنج دقیقه فکر میکرد میفهمید که تحریم عراق غیرممکنه چون بعد از تحریم ونزوئلا و ایران اگر امریکا یک کشور نفتی دیگه رو هم تحریم کنه قیمت نفت به بالای بشکه ای صد و پنجاده دلار میرسه و اقتصاد جهان با رکود مواجه میشه و اونوقت باید خیال پیروزی مجدد در انتخاباتو از سرش بیرون کنه

۳
۷
محمد(ل ن ) :

مگر ترامپ فکر میکنه؟

سینا :

باسلام.البته نکته ای جداگانه و فراموش شده. بیشتر سردمدارن امریکان با هشون هستن(مثل همین دمکرات ها!) منتها اون با روش ها نرم ،مثل اوباما! علاقه داشتند و دارن! و این ملعون به روش مستقیم .. مطمعا اولی بدتره بود! .. این بازیگران و پیام های که میدن.. هم ممکنه جزو همون نقشه ها دسته اولی باشه! .. بهتره ایران پاسخ،کارهای که امریکا میکنه رو حتما بده،خارج از اتفاقات که می افته. چون اگر نده… بازم تعداد افراد بیشتری رو از دست خواهیم داد.

ناشناس :

درست گفتی ، همین الان خبرش اومد که چندین هواپیمای ترابری تجهیزات در پایگاه تاجی و همچنین شرق فرات پیاده کردن و قراره یک پایگاه درغرب انبار برای بمب افکنای بی ۵۲ درست کنن..اینا به این راحتی بیرون نخواهند رفت