ارتش آمریکا تروریست است. مجلس تصویب کرد. تمام!

سه شنبه 17 دی 98 - 18:29
https://iswnews.com/?p=25983

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” ایران با مصوبه مجلس «کل ارتش آمریکا» را «تروریستی» اعلام کرد.

بر اساس این طرح کلیه اعضای وزارت دفاع ایالات متحده، شرکت‌ها و موسسات وابسته به آن و نیز فرماندهان و عاملان شهادت حاج قاسم سلیمانی به همراه فرماندهی کل نیروهای آمریکا در خاورمیانه، شرق آفریقا و آسیای مرکزی موسوم به سنتکام، از سوی ایران «تروریست» قلمداد می‌شوند.

با توجه به این موضوع و تروریستی بودن نیروهای آمریکایی، زین پس نیروهای مسلح ایران می توانند در هر نقطه از منطقه مطابق قوانین موجود برای مقابله با تروریستها، به تعقیب و مبارزه با تروریست های آمریکایی بپردازند.

البته این طرح باید بسیار زودتر و با شدت دقیقا همان زمانی که آمریکا سپاه را تروریستی اعلام کرد باید انجام میشد اما متاسفانه مجلس نه چندان انقلابی این طرح را با مصلحت اندیشی کور به تاخیر انداخت. آیا حتما باید اتفاقی مانند شهادت عزیز مردم ایران حاج قاسم سلیمانی رخ میداد تا مجلس این طرح را سریعا اجرا کند؟ مجلس جمهوری اسلامی باید پا به پای مردم انقلابی باشد. انقلابی بودن رمز موفقیت است!

در هر صورت رسانه ها یادشان باشد که زین پس باید بجای استفاده از واژه ارتش آمریکا از واژه “ارتش تروریستی آمریکا” استفاده کنند.

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
 • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. محسن از اصفهان گفت:

  سلام و خسته نباشید
  بخدا باید یه فکری به حال این خناسان داخلی کرد
  ایا انهایی که دائم دم از مذاکره میزنند
  چی بگم بخدا دلم خیلی پره از دست کسانی برای رسیدن به اهداف پلیدشون از ناراحت و دل زده کردن این ملت شهید پرور ابایی ندارند تورم چن صد درصدی به جون مردم میاندازند و جای که باید پاسخ گوی خشم مردم باشند میخندند و میگویند ما هم مثل شما فردای ان روز متوجه شدیم!
  انهایی که در اوج خشم ملت و حتی ملتهای منطقه گردهمایی صلح هرمز برگذار میکنند و از چه شخصیتی که حتی حاضر نشد امریکارو محکوم کنه دعوت میکنند
  خلاصه بگم از اینها چیزی بر علیه امریکا در نمیاید
  وباید شش دانگ هواسمان هم بهشان باشد والسلام

تبلیغات در تحولات جهان اسلام