اخبار
اسرائیل به سوریه حمله خواهد کرد

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ به نقل از روزنامه یدیعوت احرونوت، یک مسئول امنیتی اسرائیل از طرح وزارت جنگ این رژیم، جهت حملات گسترده و سنگین به مواضع ایران در سوریه خبر داد.

بنابر اظهارات این مسئول امنیتی؛ “نفتالی بنت” وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در حال برنامه ریزی برای طرح حملات سخت به ایران به منظور خروج نیروهای ایرانی از سوریه و تضعیف برنامه‌های ایران علیه اسرائیل است.
وی افزود اگر ارتش حملات را بطور صحیح انجام دهد، این طرح را می‌توان طی یک سال عملی کرد.
وی همچنین عنوان کرد “آویو کوخاوی” رئیس ستاد مشترک ارتش و سایر مقامات اسرائیلی با این طرح مخالفتی ندارند و وضعیت کنونی را برای وارد کردن ضرباتی سخت به ایران مناسب دانسته اند. آنها همچنین امکان تشدید تنش و وقوع درگیری نظامی را بررسی کرده اند.

پیش از این وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در ۸ آذر ۹۸ (۲۹ نوامبر ۲۰۱۹) نیز طی اظهاراتی اعتراضات جاری در تهران، بغداد و بیروت و مشغله سیاسی حزب الله در لبنان را بستری مناسب برای حمله به نیروهای ایرانی در سوریه دانسته بود.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظر در مورد "اسرائیل به سوریه حمله خواهد کرد"

ناشناس :

اسرائیل خاطره جنگ ۳۳ روزه را ه زود از یاد برد عجب آدمای کم حافظه آیند یکی به آقا یاد آوری کند آزموده را آزمودن خطاست

۷
۷
محمد(ل ن ) :

هر چند احتمالا حملات فقط هوایی خواهند بود اما نباید دشمن رو دست کم گرفت

۶
۱
ناشناس :

وقتی دیدن ایران تمایل به جنگ نداره وازون طرف انتقام سختی هم از آمریکاگرفته نشده ،معلومه که جری تر میشن

۱۴
۲
ناشناس :

این خبر نشان دهنده این است که دستور ترور سردار سلیمانى و مواضع متحدین جبهه حق که در یک زمان رخ داد بر اساس چه برنامه اى و از کجا صادر شده و ترامپ فقط در حد یک تدارکاتچى است که بر ما تکلیف شده که با مجموعه ى شیاطین عالم بجنگیم

۳
۴