مذاکره با قاتلین دوستان خدا، خیانت به خدا، مردم و بشریت است!

نویسنده:
دوشنبه ۷ بهمن ۹۸ - ۲۱:۳۲
https://iswnews.com/?p=26937

سه روز پیش مصاحبه ای از جناب ظریف در سایت اشپیگل منتشر شد و در این مصاحبه هر چند که ایشان سخنان خوبی هم در مورد برخی مسائل عنوان کردند اما در پاسخ به این سوال که آیا احتمال مذاکره با آمریکا پس از ترور سردار سلیمانی کمرنگ شده است، چنین پاسخ دادند: “نه، من […]

سه روز پیش مصاحبه ای از جناب ظریف در سایت اشپیگل منتشر شد و در این مصاحبه هر چند که ایشان سخنان خوبی هم در مورد برخی مسائل عنوان کردند اما در پاسخ به این سوال که آیا احتمال مذاکره با آمریکا پس از ترور سردار سلیمانی کمرنگ شده است، چنین پاسخ دادند:
“نه، من هرگز این احتمال را رد نمی کنم که مردم رویکرد خود را تغییر دهند و واقعیت را بشناسند. برای ما مهم نیست که چه کسی در کاخ سفید نشسته است. مهم است که آنها چگونه رفتار می کنند. دولت ترامپ می تواند گذشته خود را اصلاح کند، تحریم ها را برداشته و به میز مذاکره برگردد. ما هنوز در پای میز مذاکره هستیم و این آنها بودند که میز مذاکره را ترک کردند.”

به دنبال این سخنان محمد جواد ظریف، ترامپ کثیف و حرامزاده در توییتر خود به فارسی و انگلیسی نوشت: “وزیر امور خارجه ایران می گوید ایران خواستار مذاکره با ایالات متحده است اما می خواهد که تحریم ها برداشته شود. نه، مرسی!”

بر اساس سیاست کلی مجموعه تحولات، ما هرگز بصورت جزئی وارد مسائل سیاسی داخل کشور نشده و نخواهیم شد اما مسائلی که مربوط به سیاست بین الملل است و به صورت منطقه ای و بین المللی بر ایران تاثیر گذار است، مورد عنایت ما قرار می گیرد! بنابراین لازم شد در این مورد هم قلمی بکنیم.

اولا همانطور که ترامپ، قمارباز و حرامزاده است، بر اساس همان طینت حرامزادگی خودش عمل میکند و توییت هایش هم بر همین اساس است و انتظار بیشتری از او نیست.
اما
چرا وزیر امورخارجه کشور ایران آنهم بعد از ترور وقیحانه و بزدلانه حاج قاسم سلیمانی باید طوری صحبت کند که این فرصت برای حرامزادگانی مثل ترامپ فراهم شود تا از مذاکره کردن و یا نکردن با ایران دم بزنند! اصلا چرا آقای ظریف صحبت از مذاکره با آمریکا و بازگشت آنها به میز مذاکره میکند؟! آنهم بعد از این همه جنایتی که آمریکا در حق مردم ایران انجام داده است! که بعد مجبور باشد برای به اصطلاح روشن کردن ذهن مخاطب انگلیسی زبان تکه ای از مصاحیه با اشپیگل را اسکرین شات کرده و توییت کند!

دوما مگر نه اینکه رهبر انقلاب بارها گفته اند که مذاکرات با آمریکا ثمره ای ندارد و این مورد بارها به ایرانیان اثبات شده است، چرا اینهمه اصرار بر عادی نشان دادن مذاکرات با آمریکا وجود دارد؟

سوما مگر نه اینکه جناب ظریف و یا بسیاری از سیاستمداران کشور خود را دوست نزدیک و یا صمیمی حاج قاسم معرفی می کنند؛ مذاکره با چه کسی؟ دست دادن با چه کسی؟ دست دادن با قاتل حاج قاسم سلیمانی و نشستن و خندیدن با دشمنی خونی در پشت یک میز مشترک؟!

در هر صورت، خون شهید سلیمانی حجت را بر همگان تمام کرد. قاسم سلیمانی با خون خود به وضوح بین حق و باطل خط کشید! پس از حاج قاسم دیگر حد وسط نداریم. یا آنسوی خط هستید یا این سوی خط.
پیشنهاد میکنم مسئولین کشور هر روز صبح قبل از آغاز کار یکبار به تصویر دست قطع شده حاج قاسم بنگرند تا یادشان باشد برای چه کسانی و چه ملتی خدمت می کنند.

هرگونه مذاکره و “حتی صحبت از مذاکره” با آمریکای خبیث به معنای خیانت به کشور و مردم ایران است. خواستاران مذاکره با آمریکا، خائن و وطن فروش و بی ناموس اند و ملت ایران دست هرکس را که با قاتل حاج قاسم ها دست بدهد قلم خواهد کرد. این یک تهدید و یا یک جمله احساسی نیست؛ امروز این واقعیت جامعه ماست؛ باور ندارید؟ از آن میلیون ها انسانی که برای حاج قاسم سلیمانی اشک ریختند بپرسید!

فَلَمَّا تَرَاءَى الْجَمْعَانِ قَالَ أَصْحَابُ مُوسَى إِنَّا لَمُدْرَکُونَ * قَالَ کَلَّا إِنَّ مَعِیَ رَبِّی سَیَهْدِینِ!

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
 • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. محمد(ل ن ) گفت:

  نباید کوتاه بیایم
  اینا دیگه روی دیگ رو هم سیاه کردند

 2. ناشناس گفت:

  یک مطلب در کل این متن وجود داشت. به نظرم همان روز ترور مشخص شد. خون قاسم سلیمانی مرز میان حق و باطل را مشخص کرد. حتی چنان قرار بود و هست سلیم باشه و مطهر که به قضا و قدر الهی واقعه هواپیما هم به نظر من در راستای همین مرز بود. که افرادی که از سر بدبختی و کینه و دیدن جمعیت زیاد تشییع کنندگان دیوانه شده بودند ولی جرات برون ریزی نفاقشون را نداشتند دستشون را باز گذاشت تا نفاقشون را ( در ظاهر عزادار هواپیما بودند اون هم بعد سه روز از واقعه ولی همه میدونیم که مشکلشون کجا بود و عقده های عظمت جمعیت تشییع کنندگان را داشتند از اون سیل عظیم مردمی میگرفتند ) نمایش بدند تا حتی یک نفر متظاهر علی رغم باطن سیاهش پشت تابوت سردار و نامش نمونه.

  حالا یا همراه این دست مثله دشه هستیم یا در کنار جانیان تروریست فاسدی چون ترامپ. و اینجا عاشوراست و یزید و یزیدیان با همان توجیهات و البته فسادها و دنیاطلبی ها و فریبهای معاویه وار و وحشت آفرینیها و تهدیدها و تطمیع ها و مردمانی که باید انتخاب کنند …

 3. م،آروی گفت:

  آفرین

  1. ناشناس گفت:

   خدا لعنتشون کنه که سردار عزیز ما را به شهادت رسوندند ما فقط انتقام سردار را میخواهییم

 4. ناشناس گفت:

  أحسنت بر شیر پاکی که خوردین
  آفرین به شجاعت
  کاملا با نظر شما موافقم.مذاکره با شیطان بزرگ و ترامپ قمارباز هیچ فایده ای برای ملت عزیزمان ندارد.

 5. علی گفت:

  آقای ظریف من هر چیزی رو ببخشیم مطمئن باش حرف از مذاکره بعد از شهادت حاج قاسم رو نمی بخشم
  همچنین قدم زدنت با مکار آمریکایی و زانوزدنت مقابل امیر کویت و خندیدن های بی جایی که در عرصه بین المللی داشتی رو نمی بخشم
  آقای ظریف! حتی در مورد اینکه بخوای در گوشه ای از دانشگاه تهران در حوزه دیگری هم فعالیت داشته باشی حتما یک تجدید نظر داشته باش
  سعی کن باقی مانده زندگیت رو حتما صرف جبران گذشتت کنی
  مخصوصا هشت سال گذشته رو سعی کن بین خودت و خدا حل کنی
  من ازت راضی نیستم آقای ظریف
  از طرف یک شهروند ایرانی
  کارشناس ارشد تاریخ و فلسفه (اون تاریخی که تو بلدی من فوق لیسانسش رو گرفتم آقای ظریف)

تبلیغات در تحولات جهان اسلام