اخبار
پیشروی غافلگیر کننده ارتش سوریه و مقاومت در جنوب غرب حلب! + نقشه میدانی

علیرغم تهدیدات اردوغان، ارتش سوریه و نیروهای مقاومت با قدرت تمام در حال پیشروی علیه مواضع تروریست ها در شمال غرب سوریه هستند.

از این رو امروز نیز مناطق و روستاهای جدیدی در جنوب غرب حلب مانند شیخ علی، ظهره شیخ علی، ارناز، عراده، اربیخ، ابوشلیم و تل الهندسه از اشغال تروریست ها آزاد شدند.
در حال حاضر مواضع تروریست ها در اروم الکبری و صغری، ریف مهندسین 1 و 2 زیر آتش سنگین نیروهای ارتش سوریه قرار دارند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظر در مورد "پیشروی غافلگیر کننده ارتش سوریه و مقاومت در جنوب غرب حلب! + نقشه میدانی"

حسین الیمانی :

الله کبر الموت المریکی الموت السراییل العنته علی الیهود النصر للاسلام ولمسلمین انشالله

27
3
ناشناس :

با این پیشروی سریع تا چند روز آینده جاده حلب به دمشق آزاد میشه و احتمال داره ارتش پس از این که حاشیه امن برای شهر حلب ایجاد کرد سراغ آزادسازی کامل شهر ادلب بره😮

17
3
ناشناس :

ارتش سوریه دیگه کلی فرسوده شده جنگ هم بیش از حد ادامه داشته و ارتش سوریه یه ارتش با تجهیزات فرسوده اگر اینطوری پیش بره نهایت بتونن ادلب به سختی پس بگیرن ولی در برابر مناطق التنف و شرق فرات که آمریکا اونجا مستقر شانس آنچنانی نداره ارتش سوریه نیروی هوایی مناسبی نداره عملا اگر روسها نبودن به این سادگی نمیتونستن از پس تروریست ها بر بیان امیدوارم حداقل ایران برای تجهیز ارتش سوریه کاری کنه.

17
10
ali :

آفرین به رزمندگان دلاور. سرعت پیشروی ها عالیه. به زودی اردغان که خواسته ارتش سوریه تا آخر فوریه به نقاط قبلی عقب نشینی کنه باید به سوریه و روسیه التماس کنه که بعد از فتح شمال سوریه به اسکندرون حمله نکنن. بخشی علوی نشین از خاک سوریه که به طور غیر قانونی توسط ترکیه به عنوان ایالت حاتای ضمیمه شد. باعث دلگرمیه که حتی در پرچم کردها یا NDF که دارای تصویر سوریه ست این بخش به عنوان بخشی از سوریه لحاظ شده

17
4
Ali :

دقیقا مشکل اردوغان هم همینه ، ترکیه برای کنترل کردها به تروریست ها در ادلب و عفرین نیاز داره

6
2