اخبار
ویدیو: تصاویر هوایی از شکار تروریست ها در جنوب غرب حلب

در ویدیویی که مشاهده می کنید شکار تروریست ها و حمله ناموفق آنها به مواضع ارتش سوریه در کفرحلب و میزناز به تصویر کشیده است.

پس از پیشرویهای ارتش سوریه در امتداد بزرگراه M5 به سمت شهر حلب و آزادسازی مناطق مختلف از جمله کفر حلب و میزناز که در مسیر قدیمی ادلب-حلب واقع شده اند؛ تروریست ها در چندین نوبت تلاش کردند تا نیروهای ارتش سوریه را از کفر حلب عقب برانند. اما نظارت و شناسایی مستمر تحرکات تروریست ها در منطقه و پوشش توپخانه ای و هوایی مناسب، نیروهای عمل کننده بر روی زمین را برای دفع تمامی حملات به شکل موثری یاری رساند. تلفات تروریست ها در این حملات کم نبوده است…

دانلود ویدیو

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 نظر در مورد "ویدیو: تصاویر هوایی از شکار تروریست ها در جنوب غرب حلب"

ناشناس :

موشک ها دقیق به هدف نمی خوردن بهتره به مدل های حرارتی ارتقا پیدا کنن

۶
سینا :

این روس های منفعت‌طلب مانع یکسره شدن کار تروریست‌ها هستند. هر چند به مدد الهی شمارش معکوس برای نابودی جریان خبیث اخوان المنافقین در سوریه به پایان خود نزدیک است و مکر اردوغان ناصبی هم اینبار کار بجایی نخواهد برد و انشاالله سرنوشتی همچون محمد مرسی پلید در انتظار او نیز خواهد بود.

۵
۳
ناشناس :

إِنَّ الْمُنَافِقِینَ فِی الدَّرْکِ الْأَسْفَلِ مِنَ النَّارِ وَلَنْ تَجِدَ لَهُمْ نَصِیرًا سوره نساء آیه ۱۴۵
بی تردید منافقین از کفار بدارند.

۸
۳
ناشناس :

برادر عزیز چند روز پیش فیلم گذاشته بودی از یه حادثه دلخراش هدف قرار دادند یه گروه از نیروهای مقاومت با موشک تاو و انتقاد کرده بودی از اینکه ترکیه موشکهای تاوشو در اختیار مخالفان قرار داده حالا فیلم گذاشتی از شکار مخالفان با پهپاد. اینو به یاد داشته باشید تا معیارهای دوگانه وجود داشته باشه چه از طرف شما چه از طرف مخالفان از جمله خبر رسانی های اینگونه و از همه مهمتر تعریف دموکراسی مردم و مخالفان مشکلات منطقه حل نمیشه
نمیتونی بگی صرفنظر از درست یا اشتباه بودن یه موضوع هرکی مثل ما فکر میکنه ادم خوبه هست و هر کی مثل ما فکر نمیکنه ادم بده

۴
۱۸
Mirza :

“برادر عزیز چند روز پیش فیلم گذاشته بودی از یه حادثه دلخراش هدف قرار دادند یه گروه از نیروهای مقاومت با موشک تاو و انتقاد کرده بودی از اینکه ترکیه موشکهای تاوشو در اختیار مخالفان قرار داده حالا فیلم گذاشتی از شکار مخالفان با پهپاد. ”
– در اختیار تروریست قرار داده است و نه مخالفین. بین مخالف تا تروریست از زمین تا آسمان فرق است، شکار مخالفان نیستند شکار تروریست هاست!

“اینو به یاد داشته باشید تا معیارهای دوگانه وجود داشته باشه چه از طرف شما چه از طرف مخالفان از جمله خبر رسانی های اینگونه و از همه مهمتر تعریف دموکراسی مردم و مخالفان مشکلات منطقه حل نمیشه”
گویا از اوضاع منطقه خبر ندارید و یا خودتان را به ندیدن زده اید! دموکراسی؟! بروید تصاویر و ویدیوهای مناطق آزاد شده در منطقه ادلب و بنرها و تبلیغات همین به قول شما مخالفین را ببینید؛ فقط یک قلم از این اعتقادات که روی تابلویی در کنار جاده نوشته شده است: دموکراسی شرک است!
بعد شما از یک سوی دیگر میدان برای این افراد دغدغه دموکراسی دارید؟!؟

“نمیتونی بگی صرفنظر از درست یا اشتباه بودن یه موضوع هرکی مثل ما فکر میکنه ادم خوبه هست و هر کی مثل ما فکر نمیکنه ادم بده”
– خیر ما همچین سخنی نگفتیم. ما فقط واقعیات را بیان میکنیم. خواه دلخواه و دلپسند شما باشد چه نباشد.

اگر واقعا انسان آزاده ای هستید و به دنبال حق، توصیه میکنیم چند بار دیگر به دقت مسائل را دوباره بررسی کنید. البته نه از دید فعلی تان بلکه با نگاهی نو. و اگر هم که نه کلا ساز مخالفید که دیگر هیچ…

۱۳
۴
ناشناس :

این خزنبلات و چرندیات مزخرفات چیه؟! مقاومت با تروریست فرق می‌کنه، خبرگزاری هم همین عمل درست و خداپسندانه را انجام داده،

۲
۱
علی :

خداوند همراه این رزمندگان باشه

۱۴
۲
ناشناس :

انا فتحنا لک فتحآ مبینا با تعظیم در برابر تمام عظمت فداکاری رزمندگان اسلام خصوصآ مدافعان حرم

۱۱
۴
ناشناس :

پهپادهای روسی قابلیت زدن دقیق اهداف متحرک را ندارند

۷
۳
ناشناس :

زنده باد ایران مرگ بر امریکا

۱۲
۵
کردو :

موشک ها به هدف نمی خورند به دقیقی هر چند مرگبار هستند اما الگوی انها نشان دهنده ضعف نقطه سنجی انها است امیدوارم ارتش تروریستی ترکیه رو از سوریه بیرون کنند

۴
۱
ابومحمد الایرانی :

بسم الله
بخدا قسم که جز انتقام در مرام ما شیعیان نخواهد بود.
فرزندان ابوسفیان بدانند که ما هرگز نمیگذاریم که دوباره حضرت زهرا (ع) گریه کند
بخداقسم که مادرشان را به عزایشان مینشانیم

لبیک یا زینب

۹
۲
ناشناس :

الحمدالله رب العالمین

۲
ناشناس :

عزیز دل برادر
در این مقطع حساس و منطقه حساستر
مخالفی که سلاح در دست گرفته و با حکومت مرکزی و علیه مردم خود میجنگد
و ادعای خود مختاری و تجزیه طلبی دارد
همانا منافق و تروریست است

۲