اخبار
مستند جذاب “در مسیر حلب” روایتی از عملیات آزادسازی بزرگراه حلب-دمشق

شبکه آبخازی آنا نیوز مستند جدیدی از عملیات اخیر ارتش سوریه در منطقه ادلب منتشر کرده است که در آن تصاویر نابی از نبردهای ارتش سوریه و تروریست ها به تصور کشیده شده است. مشاهده این مستند را به شما پیشنهاد می کنیم.

این مستند مربوط به اتفاقات بعد از آزادسازی شهر سراقب است و بیشتر تصاویر نبردها و اتفاقات آن حول کفرحلب، میزناز و بخش هایی از غرب حلب مانند محور کفرناها و خان العسل می گذرد.
در بخش هایی از این مستند، لحظات پیش از انفجار انتحاری تروریست ها در میزناز، تصاویر هوایی از شکار تروریست ها در محور کفرحلب و نبردهای نفس گیر در این محور، تصاویری از پیشروی نیروها در غرب حلب و کشف تونل های و زیرساخت های زیرزمینی تروریست ها در غرب حلب نشان داده شده است.
در انتهای مستند تصاویری از مخفیگاه مجهز تروریست ها در دل صخره ها نشان داده میشود که مشخصا یکی از مناطق اصلی تجمع تروریست ها و یکی از سکونت گاه های اصلی الجولانی رهبر گروه تحریرالشام است؛ پیش از آخرین هجوم تروریست ها به جمعیه الزهرا در غرب شهر حلب کلیپی توسط تحریرالشام منتشر شد که فرماندهان میدانی تحریرالشام در اتاقی با الجولانی بیعت مرگ می کردند! این اتاق در همین مخفیگاه بود و در مستند نشان داده شده است.

اتاق فرماندهی گروه تروریستی تحریرالشام در غرب حلبنظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظر در مورد "مستند جذاب “در مسیر حلب” روایتی از عملیات آزادسازی بزرگراه حلب-دمشق"

ناشناس :

خیلی خوب بود

۱۲
۸
ناشناس :

درسته که روسیه با اسراییل پشت پرده توافقاتی داره ولی بادیدن این تصاویرباید ازش ممنون بود که عامل اصلی پیشرفت وتصرفات ارتش سوریه ومتحدینش هست

۱۱
۵
ناشناس :

حتی زیرنویسم نداره؟

۷
۶
Mirza :

زیرنویس انگلیسی دارد.

۷
۴
ناشناس :

باز نمیکنه

۵
۱