اخبار
حمله سنگین مسلحین به محور غربی سراقب
اخبار, سوریه, غرب آسیا ۰۱ اسفند ۱۳۹۸

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ عملیات سنگین مسلحین با حمایت ویژه ارتش ترکیه در محور روستای النیرب واقع در غرب شهر سراقب، با مقاومت ارتش سوریه شکست خورد.

براساس آخرین اخبار از جبهه ادلب، ارتش سوریه با انهدام ۷ عراده تانک، زرهی و خودروی نظامی و وارد کردن تلفاتی به بدنه تروریستها حمله سنگین تحریرالشام و نیروهای تحت حمایت ترکیه را دفع کرده‌اند.
در این حمله نیروهای ارتش ترکیه مستقیما از مسلحین حمایت می‌کردند.

 

وزارت دفاع ترکیه نیز با انتشار بیانیه ای از کشته شدن ۲ نفر و ۵ نفر زخمی نظامی ترکیه‌ای طی حملات هوایی ارتش روسیه و سوریه به ادلب اطلاع داده است. این بیانیه همچنین به تلفات ۵۰ نفر از نیروهای ارتش سوریه و انهدام ۵ تانک، ۴ خودروی زرهی اشاره کرده است که این آمار از تلفات فعلا مستند نیست.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظر در مورد "حمله سنگین مسلحین به محور غربی سراقب"

آریا :

محور مقاومت اگر تک نزند و با قدرت به پیشروی ادامه ندهد و تعلل کند مطمئنا عثمانی از این غفلت استفاده و ضربه خواهد زد، عثمانی در جنگ کریمه روسها را شکست دادند و اکنون زمان ایده آلی برای انتقام و جبران آن شکست خفت بار است

۳
۶
محسن از اصفهان :

از زمان پس گرفتن النیرب و نزدیکی تا ادلب کاملا مشخص بود که اگر قرار به عملیات تروریستها با همکاری ترکیه باشد به احتمال زیاد همین محور میباشد و با توجه به عدم ادامه حملات و پیشرویهای ارتش در این محور قاعدتا تروریستها دوباره و چند باره حمله خواهند کرد چون پتانسیل بالایی در پشت سر خود احساس میکنند و بنظرم این حمله ها بیشتر شبیه تست خط مقدم ارتش سوریه و مقاومت میباد

۲
۱
رضا :

در حال حاضر نیرب از سه جهت در مقابل ترویست ها قرار دارد و در صورت حمله ی شدید مسلحین احتمالا این روستا سقوط خواهد کرد!!
برای جلوگیری در ابتدا باید سرمین و بعد از آن فرودگاه تفتناز آزاد شوند تا شهر ادلب در تیررس و زیر فشار قدرت ارتش سوریه قرار بگیرد تااز حملات احتمالی به جاده حلب دمشق جلوگیری شود!

۷
۱
ناشناس :

باز هم حملات هوایی

۳
۲
ناشناس :

فیلمهای تویتر از تسخیر النیرب توسط تروریستها حکایت میکند

۵
۳