عملیات نیروهای “شکارچیان داعش” در حومه استان حمص(منطقه حویسیس)

جمعه ۳ شهریور ۹۶ - ۱۴:۲۱
https://iswnews.com/?p=2873

“شکارچیان داعش” به یگان هایی گفته میشود که در بادیه سوریه و بصورت ویژه در استان حمص به شکار داعش و حفاظت از مناطق آزاد شده می پردازند .

نیرو های ویژه “شکارچیان داعش” قبل از حمله به منطقه مهم حویسیس چندین موضع مهم تروریست های داعش را در جنوب شرق این روستای راهبردی به کنترل خود در آوردند.مهمترین موضع تروریست های داعش در این منطقه ۸۶۳ متر ارتفاع داشت که به کنترل نیرو های شکارچیان داعش در آمد.

قبل از آغاز حمله، سرکرده تروریست های داعش از منطقه خارج شد و نیرو هایش را تنها گذاشت و با وجود مقاومت سنگین تروریست های داعش شکارچیان داعش موفق شدند این پایگاه مستحکم ان ها را فتح کنند.محل استقرار تروریست ها در این پایگاه دارای یک راهرو بزرگ _دو اتاق _دو خروجی و یک سیستم ابتدایی تهویه بود.

تروریست های داعش به منظور در امان ماندن از حملات توپخانه ای نیروهای سوری در این منطقه پنهان می شدند.

شکارچیان داعش همچنین موفق به کشف یک کتابخانه بزرگ حاوی چندین جلد کتب تعالیم وهابی شدند که مشخص شد این کتاب ها در کویت چاپ شده اند.

همچنین نیرو های سوری موفق به کشف مقدار زیادی مواد مخدر در این پایگاه شدند. از نحوه طراحی و ساخت این پایگاه به نظر می رسد که این پایگاه توسط افرادی مجرب طراحی و ساخته شده است و این گونه به نظر می رسد که این پایگاه به منظور دفاع دراز مدت داعش در برابر نیرو های سوری ساخته شده بود و تروریست ها گمان می کردند که می توانند تا مدت زمان زیادی در این منطقه دوام بیاورند.

اما هیچ پایگاه و هیچ دژی نمی تواند تروریست ها را در برابر حملات “شکارچیان داعش” محافظت کند.

ترجمه شده از صفحه رسمی یگان “شکارچیان داعش”

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات در تحولات جهان اسلام