اخبار
تصاویر شهدای مقاومت سوریه در حمله دیشب ترکیه

در حمله شب گذشته ترکیه به مواضع نیروهای مقاومت در استان ادلب، علاوه بر شهادت نیروهای حزب الله لبنان، ۱۰ نفر از نیروهای سوری از شهرک های نبل و الزهرا و الفوعه نیز به شهادت رسیدند.

از بین شهدا ۶ شهید از نبل، ۳ شهید از الزهرا و یک شهید از شهرک الفوعه است که در زیر تصاویر هشت نفر از شهدا را مشاهده میکنید.


نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 نظر در مورد "تصاویر شهدای مقاومت سوریه در حمله دیشب ترکیه"

علی :

چنان باید بزنن که پا نشه خردوغان

۷۷
۹
ناشناس :

کسی میدونه چرا ما براحتی و بدون ترس پهپاد فوق تکنولوژی ابر فدرت امریکا را میزنیم اما در مقابل طیاره اسباب بازی ترکیه عاجزیم و یا از منهدم کردنش ترس داریم؟

۲
۱
ناشناس :

سلام
چون می گن در واقع آمریکائی ها زدن .

۱
ناشناس :

فعلا بهتر هست با ممنوعیت سفر برای مدتی (فعلا کرونا خودش دارد انجام می دهد) وبعد با کاهش روابط تجاری و جایگزینی ترکیه با کشورهای آسیایی کار را پیش برد
ترکیه یک اقتصاد شکننده دارد و با فشار و تبلیغات نابود می شود و باعث شکست اردوغان می شود همین الان هم شکست خورده و تلاش میکند شکست اقتصادی را با عملیات نظامی جبران کند، در صورت شکست نظامی حسیات سیاسی اردوغان تمام می شود و نفر بعدی خروج از سوریه را پیروزی می داند

۳
۱
ناشناس :

اردوغان بی شرف جرات پاسخ به روس ها را نداره نیروهای بی خبر از همه جای ما را قتل عام کرد. این بی شرف حالا دیگه کاملا در کنار نتانیاهو قرار گرفت برای همیشه. دستانش حالا مستقیم تا ارنج غرق در خون بهترین فرزندان شیعه است.

۸۰
۹
ناشناس :

الان نزدیک به یک دهه شده عزیز بهتر هست بیدار بشی!

۲
ارسلان :

عثمانی های اشغال تاوان این کارشان را خواهند دید

۷۹
۸
ناشناس :

خدا لعنت کنه اردغان نامرد مظلوم کش رو یک جواب محکم می تونه اون نامرد متکبر که دست تودست امریکا داره را سر جایشان بنشانه

۳
۱
alireza :

اردوغان آدمکش هدفش اشغال بخشی از سوریه است. بقیه حرف ها بهانه است.موضع روسیه شفاف نیست و تبلیغاتی است.باید مواظب این روسیه مکار و توافق های پشت پرده با این آدمکش عثمانی بود.

۳
۲
ناشناس :

عردوغان برو به جهنم
باید منتظر یک کودتای دیگری در ترکیه باشیم البته اینبار نه از جانب غرب و امریکا!!!

۲
۱
ناشناس :

عزیزان‌تا‌زمانی‌که‌دولت‌اقایه‌روحانی‌اینگونه‌‌منفعلانه‌رفتار‌کنه‌ما‌شاهد‌حملات‌بیشتر‌وتلفات‌به‌مراطب‌ بیشتر‌نه‌تنها‌از‌جانب‌حرامزادهایه‌اردوخری‌‌بلکه‌توسط‌صهیونیستها‌روهم‌باید‌شاهدش‌باشیم‌‌بویژه‌با‌چراغ‌ سبزی‌که‌روسها‌به‌اونا‌نشون‌دادن

۲
۱
ع.ع :

باید جواب تجاوز ترکیه و اردوغان را بدهیم. اینها از تبار همان عثمانیانی هستند که دستشان تا مرفق به خون شیعیان لبنان و سوریه آغشته است. آنها متجاوزند و مثل دوران اشغال جنوب لبنان توسط اسرائیلیها باید به شدت با آنها برخورد شود.

۳
۲
ناشناس :

اخوان المنافقین و اردوغان ناصبی بارها و بارها ثابت کرده‌اند که پلیدترین تفکر در عالم اسلام هستند حتی بدتر از سلفی‌ها و وهابی‌ها، تا چه زمانی باید مسلمین از این منافقین پست آسیب ببینند و ما سکوت کنیم. آیا وقت آن نرسیده که برای کندن بنیان این شجره خبیثه با فرماندهان وطن پرست ارتش ترکیه و جریان فتح‌الله گولن برای برچیدن بنیان این جانیان ارتباط بگیریم و یا ارتباط بهتری را با ژنرال عبدالفتاح السیسی در مصر و ژنرال خلیفه حفتر در لیبی برای سوزاندن بنیان اخوان المنافقین برقرار نماییم. که همانا بنا به فرموده قرآن منافقین پست‌ترین ابنای بشرند.

۴
۱
علی ali :

حالا اگر شهید حاج قاسم سلیمانی زنده بود جواب دندان شکنی به آنها میداد

۵
۲
ناشناس :

اردوغان(خردوغان)چه فکری کرده که میتونه درباره تمامیت عرضیه سوریه میتونه تصمیم بگیره و مردم و کشور سوریه رو نادیده بگیره چرا غربیها سکوت کردن و حرکتی علیه ترکیه نمی کنند.

۴
۱