اخبار
پلیس نظامی روسیه در سراقب مستقر شد

مرکز مصالحه روسیه در سوریه با انتشار بیانیه ای از استقرار نیروهای پلیس نظامی روسیه در شهرک سراقب خبر داد؛ این خبر به معنای تثبیت سیطره نهایی ارتش سوریه بر شهرک سراقب است.

در این بیانیه آمده است که امروز ساعت ۵ بعد از ظهر به وقت مسکو، واحدهای پلیس نظامی روسیه وارد شهر سراقب واقع در استان ادلب سوریه شدند و وظیفه این نیروها تضمین امنیت غیرنظامیان، و همچنین عبور و مرور بدون مانع در مسیرهای M4 و M5 است.

ورود نیروهای روسیه به سراقب آب سردی بود بر پیکر تروریست ها و اردوغان و پایانی بر تنش های بی سابقه ۴۸ ساعت گذشته بین سوریه و ترکیه. تحولات جدیدی در حال شکل گرفتن است…

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظر در مورد "پلیس نظامی روسیه در سراقب مستقر شد"

ارسلان :

الله اکبر الله اکبر زنده باد مقاومت

۲
۱
ناشناس :

استقرار پلیس روسیه در سراقب یعنی اینکه ترکیه وتروریستها مجبور خواهند بود بعد این سمت شرق جاده حلب دمشق را فراموش کنند واین ازادی این جاده تثبیت شود

۲
۱
نیازی به انتشار این کامنت نیست :

پاراگراف اولتون یه سوال ایجاد می‌کنه برای من:

آیا توکل شما بر روسیه است؟

۲
۱
alireza :

به احتمال زیاد فشار ایران و به نوعی نیروهایی در سوریه باعث شد بازی سیاسی کثیف حداقل در مورد سراقب اجرا نشود . بعد از آزاد سازی قبلی سراقب هم استقرار نیروهای روسی می توانست صورت گیرد. چرا قبل از حضور اشغالگرانه هزاران عثمانی و هزاران خورو زرهی ، تانک و توپخانه اشغالگران در ادلب و غرب حلب حرکتی نشد. در سوریه و لیبی بین روسیه و ترکیه چه میگذرد.قربانیان این سیاست های کثیف چه کسانی هستند.آیا منافع ناشی از فروش S400 ، سرمایگذاری در ساخت نیرگاه های هسته ای در ترکیه ، بازار صادراتی گسترده محصولات ترکیه در روسیه ، ۷ میایون گردشگر روسی ، تامین بیش از ۴۰ در صد انرژی مورد نیاز ترکیه ،آبر اه های اصلی تردد روسیه از در یای سیاه به مدیترانه و…….دلایل انکارناپذیری برای بازی کثیف و شوهای تبلیغاتی نیست.

۲
۱