اخبار
آخرین وضعیت محور سراقب + نقشه میدانی
اخبار, سوریه, غرب آسیا, نقشه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” پس از ورود نیروهای پلیس نظامی روسیه به شهرک سراقب، روستاهای الترنبه و جوباس نیز به کنترل نیروهای ارتش سوریه در آمد.

روز گذشته ارتش سوریه با محوریت نیروهای مقاومت سوریه یعنی نیروهای نبل و الزهرا و الفوعه و نیروهای حزب الله وارد شهرک سراقب شدند و طی نبردهایی سخت، تروریست ها را از شهر اخراج کردند و از صبح امروز این شهر بطور کامل به کنترل ارتش سوریه در آمد. پس از آن نیروهای پلیس نظامی روسیه از بعدظهر امروز وارد سراقب شدند و بصورت رسمی این شهر را غیرقابل تصرف اعلام کردند!

با آزادسازی مجدد سراقب بدست نیروهای مقاومت بار دیگر به بسیاری از جمله سوری ها و روسها ثابت شد در صورتی که هرکس به وظیفه ای که به آن محول شده است به درستی عمل کند و دست از بازیهای کثیف سیاسی بکشد، کارها از روی برنامه پیش خواهد رفت و همانطور خواهد شد که باید!

پی نوشت: روستاهای دادیخ و کفربطیخ تا زمان نگارش این خبر هنوز در کنترل ارتش سوریه نیست.

برای نمایش نقشه در اندازه اصلی کلیک کنید

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظر در مورد "آخرین وضعیت محور سراقب + نقشه میدانی"

ناشناس :

حال که پلیس روسیه در سراقب مستقر وشهر را غیر تصرف اعلام کرده بیشتر میشود فهمید دلیل انفعال دیروزش در مقابل حملات انتقامی ترکیه به مراکز فرماندهی ارتش سوریه ونیروهای مقاومت روسیه در این مورد هماهنگی علام نشدهی با ترکیه داشته البته گفه ترازوی این معامله به نفع سوریه هست چرا که امنیت جاده دمشق حلب با کنترل سراقب به وسیله روسیه نه ترکیه به نفع نیروهای سوری ومقاومت میباشد

۲
۳
سینا :

واقعا به روس‌ها امیدی دارید؟ شر نرسانند به خیرشان امیدی نیست

۵
۲
ناشناس :

ا آزادسازی مجدد سراقب بدست نیروهای مقاومت بار دیگر به بسیاری از جمله سوری ها و روسها ثابت شد در صورتی که هرکس به وظیفه ای که به آن محول شده است به درستی عمل کند و دست از بازیهای کثیف سیاسی بکشد، کارها از روی برنامه پیش خواهد رفت و همانطور خواهد شد که باید!
منظور از این پاراگراف چیست؟ آیا به اتفاق خاصی اشاره می کند که در سقوط سراقب موثر بوده است و رسانه ای نشده است؟

۲
۲
ناشناس :

عالی خدا پشت و پناهتون

۲
۲