اخبار
فوری: حمله مجدد راکتی به پایگاه آمریکاییها در شمال بغداد

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ منابع محلی عراق از حمله مجدد به پایگاه تاجی در شمال بغداد، توسط افراد ناشناس خبر دادند.

گفته می‌شود در این حمله ۳۳ راکت به پایگاه تاجی اصابت کرده است.

تصاویری از لانچر های کشف شده در روستای ابوعظام در نزدیکی پایگاه تاجی که به سمت محل استقرار تروریست‌های آمریکایی و ائتلاف بین المللی شلیک شد.

تصاویری از لانچر های کشف شده در روستای ابوعظام در نزدیکی پایگاه تاجی که به سمت محل استقرار تروریست‌های آمریکایی و ائتلاف بین المللی شلیک شد.

 


بیانیه ارتش عراق درباره حمله امروز به پایگاه التاجی:

«_طی این حمله ۳۳ راکت کاتیوشا به واحد پدافند هوایی و نزدیکی واحد ماموریت ائتلاف در پایگاه التاجی اصابت کرده است.

_از نیروهای نظامی آمریکا و نیروهای خارجی خواستار سرعت بخشیدن به روند خروج از عراق و مدنظر قرار دادن مصوبه مجلس عراق هستیم.

_حمله امروز به پایگاه التاجی، بهانه‌ی عملیات احتمالی بعدی آمریکا و بدون موافق بغداد نخواهد بود و این اقدام با مصالح و امنیت ملی کشور عراق سازگار نیست.

_گروه یا افرادی که این حملات را انجام می‌دهند خود را معرفی کرده و مسئولیت حملاتشان را به عهده بگیرند.»

 

همچنین گفته می‌شود طی این حمله ۲ نفر از نیروهای ارتش عراق زخمی شده و باند هواپیماهای ترابری، برج مراقبت و محل استقرار هواگردهای آمریکایی دچار آسیب دیدگی شده اند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 نظر در مورد "فوری: حمله مجدد راکتی به پایگاه آمریکاییها در شمال بغداد"

ناشناس :

دیگه این جمله افراد ناشناس ومجهول کلیشه ای شده و خنده دار…کار بروبچه های حشدالشعبی هست ،آمریکاییا میدونن ماهم که میدونیم خود نیروهای مقاومت هم که میدونن خخخخخ

۱
ناشناس :

بایدمواظب باشن،طبق تجربیات گذشته اگه آمریکاییاتلفات بدن حمله میکنن برای تلافی اگه هم که ندن درحد همون تهدیدات و مظلوم نمایی وشکایت کاراشون میمونه وحمله نمیکنن

۱
ناشناس :

ببنیم چقد تلفات دادن و نیروهای مقاومت اماده حمله متقابل امریکاباشن

۱
ناشناس :

این پایگاه آمریکایی نیست ،آمریکاییادربخشی ازین پایگاه عراقی مستقرهستن، تواین راکت پرانی دوم هم اتفاقا زدن به بخشی که خود عراقیا مستقرهستن

۱
زیتون :

وقتشه حشد به موشک دو مرحله ای فجر ۵ مجهز بشه ….با کاتیوشا اینور را بزنه و با فجر فرودگاه پشتیبانی را …..

۱
۱
ناشناس :

خیلی خوبه این یه هشداره بار دیگه کاری کنن کارشون تمومه

۱
۱
ناشناس :

چه خوب یکم گوشمالی آمریکا خوبه تا اینها باشن فرودگاه کربلا نزنن دقیقا اینها خیلی بدن خدا کنه به حرم اهل بیت کاری نداشته باشن اگر اون مکان بزنن در های جهندم روشون باز میکنیم

۲
۱