اخبار
تخلیه پایگاه حبانیه و غیرنظامیان سفارت آمریکا
اخبار, چندرسانه ای, عراق, غرب آسیا ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

در روزهای گذشته پایگاههای القائم در استان الانبار، K1 در کرکوک، القیاره در جنوب موصل و همچنین قسمتی از پایگاه عملیات نینوا را که در اختیار آنها بود، تخلیه و به ارتش عراق تحویل داده بودند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ ارتش تروریست آمریکا پایگاه “الحبانیه” در غرب استان الانبار را تخلیه و به نیروهای عراقی تحویل داد.

نیروهای ارتش تروریست آمریکا امروز بطور غیرمنتظره، پایگاه حبانیه در شرق شهر الرمادی و استان الانبار را تخلیه کرده و به پایگاه عین الاسد منتقل شدند. در همین حال اخبار دیگری حکایت از تخلیه تمام غیرنظامیان سفارت این کشور و انتقال آنها به پایگاه عین الاسد دارد.

لازم به ذکر است آمریکا در روزهای گذشته پایگاههای القائم در استان الانبار، K1 در کرکوک، القیاره در جنوب موصل و همچنین قسمتی از پایگاه عملیات نینوا را که در اختیار آنها بود، تخلیه و به ارتش عراق تحویل داده بودند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظر در مورد "تخلیه پایگاه حبانیه و غیرنظامیان سفارت آمریکا"

محسن از اصفهان :

سلام و خسته نباشید
لطفا تحلیل خودتان از اتفاقات اخیر در عراق را در سایت قرار بدین ممنون
اصلا دلمون نمیخواد یکبار بار دیگه صبح از خواب بیدار بشیم و خبر اول همه خبرگزاریها قتل عام نیروهای جبهه مقاومت در عراق توسط تروریستهای امریکایی باشد
دیگه نباید غافلگیر بشیم چون اگه بشیم دیگه اسمش غافگیری نیست بلکه ضعف عقبگرد و بزدلی نیروهای مقاومت از پاسخ مناسب به تروریستهاست ان هم در خانه

۶
۱
محراب :

سلام به دو مطلب
https://iswnews.com/29878
https://iswnews.com/30004
مراجعه بفرمایید

۲
۲
ناشناس :

ساعت براى حمله به نیروهاى امریکا در سوریه تیک تیک میکنه

۶
۴
ناشناس :

خب داره میره از عراق حالا شما نمیذارید

۳
۵
ناشناس :

ترسیده داره میزنه به چاک

۱
۲