اخبار
دور نمایشی محمدعلی الحوثی با خودروی زرهی آمریکایی

در این ویدیو لحظات رانندگی “محمد علی الحوثی” رئیس شورای عالی انقلاب یمن با خودروی زرهی امرپ متعلق به ائتلاف سعودی را می‌بینید.

این حرکت نمادین، علاوه بر شکست خفت بار ائتلاف سعودی، نماد پیروزی تاکتیکهای نظامی و قدرت ایمان نیروهای مقاومت بر تجهیزات و معادلات شیطانی غربی‌ها است.

 

امارات و عربستان سعودی در سال ۲۰۱۶ میلادی بیش از ۹۰۰ دستگاه خودروی زرهی امرپ را از شرکتهای آمریکایی به منظور تقویت نظامیان ائتلاف در جنگ یمن، خریداری کردند.
مدل خودروی زرهی مذکور Oshkosh M-ATV و به ارزش ۴۷۰ هزار دلار است.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظر در مورد "دور نمایشی محمدعلی الحوثی با خودروی زرهی آمریکایی"

تهرانی مقدم :

???
به نظر من دقیقا بهترین کارو کرده. تحقیر امریکا و عربستان هر دو با هم!
واقعا و حقیقتا باید دست مریزاد گفت به این بچه ها که با مدیریت تک تک این غنائم به بهترین نحو، ورق بازی رو به سمت خودشون برگردوندن. امیدوارم که بتونن با مهندسی معکوس نمونه اش رو هم بومی سازی کنن که این از صرفا استفاده کردن هم مهمتره!

۱۰
۲
محمد :

تقریبا چند تا از اینا گرفتن؟؟؟
مشخص مشخص مینه؟؟

۲
۲
مصطفی بهراموند :

واقعا موقعی میبینم مجاهدان یمنی موفقعیتی به دست میارن در پوست خودم نمیگنجم الله اکبر این یه معجزه قرن است که با دست خالی نه به مصاف ثروت مندترین کشور جهان که ارتشش تا دندان مسلحه این پیروزی های اللهی رقم بخوره این پیروزی ها باید در تاریخ ثبت بشه من مذهبی نیستم وطن پرستم و حاضرم اگه راهی باشه برم در کنار برادران یمنی بر علیه بن سلمان منافق بجنگم الله اکبر ?????????????

۱۹
۱
Samir :

حیاک ?????

۵
۱