آمریکا
جایزه آمریکا برای کسب اطلاعات از فرمانده ارشد حزب الله لبنان
آمریکا, اخبار, عراق, غرب آسیا, لبنان ۲۳ فروردین ۱۳۹۹

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ وزارت خارجه تروریستی آمریکا، تا سقف ۱۰ میلیون دلار برای ارائه اطلاعات درباره “محمد الکوثرانی”، از مقامات ارشد حزب الله لبنان جایزه تعیین کرد.

برخی منابع خبری مدعی شده اند که شیخ “محمد الکوثرانی” مسئول پرونده عراق در حزب الله لبنان بوده و مسئولیت حمایت های آموزشی و تسلیحاتی گروههای مقاومت عراقی را بر عهده دارد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظر در مورد "جایزه آمریکا برای کسب اطلاعات از فرمانده ارشد حزب الله لبنان"

ناشناس :

متقابلا بایدحزب الله لیستی از نفرات تروریستهای جنایتکار امریکایی برای پیداکردن وکشتن انها با جایزه تعیین کند.وانها رادستگیر نماید.

۵
۳
ناشناس :

عراق چهار راه امپراطوریها: مسئله این است. هر امپراطوریى اى در طول تاریخ از هخامنشى تا اسکندر تا سلوجوقیها و رومیها و پارتها و مسلمین و بعد عثمانیها و انگلیسیها و حالا امریکاییها عراق را از دست دادند امپراطوریشان از بین رفت. فیسک گزارش خواندنى در این مورد و مقایسه وضعیت انگلیسیها در سالهاى ١٢٩٠ شمسى با وضعیت امریکاییها در این سالها نوشته که جالب است.

۴
۱
ناشناس :

عراق دیگر هیچ اهمیتی برای دنیا ندارد، آینده در آفریقا و آسیای جنوب شرق هست و آمریکای لاتین
مخصوصا تجارت و روابط آسیای شرق و جنوب شرق با آفریقا

۱
ناشناس :

اپل و گوگل توافق کردند روی سیستم عامل آی-او-اس و اندروید برنامه ای اضافه کنند که نه تنها محل آن تلفن همراه مشخص گردد (این قابلیت قبلاً هم وجود داشت حتی بدون مجوز کاربر علیرغم ادعاها در مورد حفاظت از حریم خصوصی) بلکه موبایلهایى که در فاصله صدمترى آن تلفن همراه میباشد (توسط نسخه جدید بلوتوث) شناسایى و روابط و نزدیکیهاى هر فردى را در پرونده اش ثبت کنند. هرچند این دو شرکت شیوع بیماری را انگیزه شان برای این جاسوسی اعلاک کردند و طبق معمول ادعا میکنند کاربر میتواند آنرا غیرفعال کند، ولی میدانیم گوگل برنامه اندرویدی وزارت بهداشت ایران که برای شناسایی مکانهای آلوده برای مبارزه با ویروس کرونا و با موافقت کاربر طراحی شده بود را از گوگل پلی به بهانه جاسوسی بودن حذف کرد. همه باید قبل از استفاده از هر فناوری وارداتی تمام جزئیات را در نظر بگیرند و با بدبینی از آن استفاده کنند.

۶
۳
ناشناس :

با این همه تجهیزات شنود، آخرین فناوریهای جاسوسی، حضور فیزیکى و استخدام جاسوسان محلی و پول خرج کردن هنوز از فهم فعالیت یک عضو حزب الله عاجزند. شناخت آن فعالیت و اهدافش و نحوه مقابله با آن پیشکش

۴
۳