اخبار
ویدیو: لحظه ترور ناموفق نیروهای مقاومت در سوریه

در این ویدیو لحظه هدف قرار گرفتن و انهدام خودروی حامل نیروهای حزب الله در منطقه “جدیده یابوس” در نزدیکی مرز لبنان و سوریه مشاهده می‌شود که پس از خارج شدن سرنشینان و برداشتن وسایل داخل خودرو توسط پهپاد اسرائیلی هدف قرار می‌گیرد.

علیرغم اینکه گفته می شود این حمله یک هشدار از سوی اسرائیل به حزب الله است، اما می‌توان گفت عامل شکست این عملیات، قدرت اطلاعاتی حزب الله در کشف حمله و ناکام گذاشتن آن بوده است وگرنه صهیونیستها که از ترور واهمه‌ای ندارند.


شایان ذکر است دو روز گذشته پهپاد های صهیونیستی یک خودرو متعلق به نیروهای مقاومت در منطقه مرزی جدیده یابوس در حومه زبدانی در شمال دمشق را مورد هدف قرار دادند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظر در مورد "ویدیو: لحظه ترور ناموفق نیروهای مقاومت در سوریه"

ناشناس :

یک سوال
مگه مگه ما با امریکا و اسرائیل در جنگ نیستیم مگه اونها هر روز ، هرجا و هر طور که دلشون بخواد دست به کشتار و ترور نیروهای مقاومت نمیزنن خب چرا پهباد های ما چرا دست به ایجاد این موازنه وحشت نمیزنن چه اشکالی داره ما هم گاه و بیگاه فرماندهان و نیروهای نظامی دشمن را (نه مسئولین سیاسیشون)تهدید یا ترور کنیم چی میشد اگه هر روز تو اسرائیل بر اثر شلیک موشک چنتا سرباز یا فرمانده اسرائیلی به درک واصل میشدن مگه ترسی ازشون داریم مگه میشه الان چن ساله هر روز هلیکوپتر ها و پهباد های اسرائیلی مواضع ارتش سوریه و بچهای حزب الله و حتی بلند مرتبه ترین مقامهای ایرانی را در سوریه ترور میکنن و ما فقط وعده انتقام میدیم خب چرا موازنه ایجاد نشه که دیگه غلط بکنن همچین کاری انجام بدن مگه بچه های مقاومت گوشت قربونی دم پوت دشمنن!! ببینین توی همین فیلم با ماشین چیکار کردن به احتمال زیاد به عمد گذاشتن پیاده بشن بعد بهشون شلیک کردن میخواستن پیامی را منتقل کنن

۱۴
۲
ناشناس :

دقیقا

۸
۲
ناشناس :

درسته

۷
۱
درود برشرفت حرف دل من شایدهم حرف دل ملن بزرگ مقومت رازدی :

درودحرف حق حق است یاعلی ع

۱
۲
محمد(ل) :

افتخار نیست.
حداقل انتظار بنده از
اطاعات مقاومت این که باید خود پهباد روی اسمان هدف قرار بگیره

۱۱
۱