ویدیو: اولین تصاویر منتشره از لحظه پرتاب ماهواره نظامی نور توسط ماهواره بر قاصد

چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۹۹ - ۱۳:۵۸
https://iswnews.com/?p=30785

صبح امروز (چهارشنبه ۳ اردیبهشت ماه) ماهوار نظامی نور توسط ماهواره بر ۳ مرحله‌ای “قاصد” با موفقیت پرتاب و در مدار ۴۲۵ کیلومتری زمین قرار گرفت.

پرتاب موفق ماهواره نور در مدار تعیین شده و فعالیت آن بعنوان یک گام بزرگ و پیشرفت بی نظیر برای ایران در زمینه های مختلف از جمله اطلاعاتی، ارتباطی و شناسایی محسوب میشود.

حاج حسین سلامی فرمانده کل سپاه در این خصوص عنوان کرد:
– با پرتاب ماهواره نور، سپاه امروز فضایی شد و این به معنای گسترش و جهش اطلاعات راهبردی دفاعی قدرتمند سپاه است.
– این ماهواره چند منظوره در فضا هم در عرصه IT و نبردهای اطلاعاتی می تواند برای ما ارزش افزوده استراتژیک تولید کند و هم در جنگ‌های اطلاعاتی زمینه‌های قدرتمندی را برای ما ایجاد می‌کند.
– ما در هر عرصه‌ای ورود کنیم با تکیه بر خداوند متعال و استعدادهای درونی خود می توانیم موفقیت های چشمگیر و جهان پسندی داشته باشیم.


به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
 • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. اسلام واقعی گفت:

  اوایل انقلاب ما امگانات نداشتیم ولی جرات و ایمان داشتیم امروز امگانات و تگنولوژی الحمد الله زیاد داریم ولی اون جرات و ایمان رو نداریم.اگر اون جرات و ایمان صدر اسلامی با این تگنولوژی ترگیب بشه جهانی رو میشه تسخیر گرد ولی وقتی این همه امگانات و تگنولوژی باشه ولی روحیه جهادی و تهاجمی نباشه و همش صحبت های تهوع آور دفاعی و منطقی زده بشه(دفاع از خود یه امر حیوانی ساده است ولی آموزه های اسلامی دستور حمله به دارالگفر داده نه فقط دفاع) نتیجه اش میشه اینگه گه بزرگترین فرمانده اتون رو علنا شهید میگنن و جوابش میشه موشگ زدن به چند تا ساختمون و بلوگ بی ارزش نظامی بدون هیچ تلفات جدی!! اون جسارت و ایمان باید دوباره پرورانده بشه

  ۰
 2. ناشناس گفت:

  خواستن توانستن است. به امید دستیابی به قدرت مطلق فضایی

  ۰
تبلیغات در تحولات جهان اسلام