اخبار
دیدار نمایندگان کتائب حزب الله با مصطفی الکاظمی

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ کتائب حزب الله عراق طی بیانیه‌ای از پیگیری پرونده و محاکمه افراد مرتبط با ترور شهدای نصر در دیدار با مصطفی الکاظمی خبر داد.

محمد محیی الدین سخنگوی کتائب حزب الله گفت:
«_موضع ما در برابر جنایت آمریکایی‌ها در ترور فرماندهان نصر (شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس و یارانشان)، اینست که ما نمی‌توانیم در خصوص دست داشتن افراد مرتبط در این جنایت سکوت کنیم و تا محاکمه و قصاص، آنها را دنبال می‌کنیم.
_در گذشته نیز اعلام کردیم که ادله‌ای در اختیار داریم که مربوط به این جنایت و همکاری افراد مرتبط با آن است.
_مصطفی الکاظمی (رئیس سابق سازمان اطلاعات عراق و نخست وزیر مکلف) خواستار دیدار و ارائه توضیحات ما شد و این دیدار انجام گرفت و طی آن بر تشکیل کمیته اى براى شفافیت و بررسی اتهامات مربوطه توافق شد.
_ما درخواست کردیم که روند کار کمیته و نتایج تحقیقات با شفافیت رسانه ای در اختیار مردم عراق قرار گیرد و متهمین و خائنین به دست عدالت سپرده شوند. اما طرف مقابل این موضوع را رد کرده و ما نیز با بررسی این موضوع در اتاقهای تاریک مخالفیم و راضی به مجهول ماندن این موضوع مهم و حساس نخواهیم شد.»

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر در مورد "دیدار نمایندگان کتائب حزب الله با مصطفی الکاظمی"

وطن پرست :

در کنار برادران و هموطنان عراقی خود تمدن نوینمان را در حوزه ی تمدنی ایران بزرگ پایه گذاری خواهیم کرد.

۷
۴
ناشناس :

در حالی که حضرات کوروش پرست در مقابل غرب ، از اینترناسیونالیسم حرف میزنند واقعا جفای بزرگی است که ما درمقابل برادران مسلمان خود در باره مرزهای (( استعمار ساخته)) صحبت کنیم.
زنده باد اسلام. زنده باد پیکره یکپارچه جبهه مقاومت

۳
۳