آمریکا
مدال شجاعت برای مجروحان حمله موشکی ایران به عین الاسد
آمریکا, اخبار ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ مقامات نظامی تروریست آمریکا به سربازان مجروح شده در اثر حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد مدال شجاعت دادند.

بنا بر اظهارات سخنگوی ارتش تروریستی آمریکا، در یک مراسم نظامی به ۲۹ نفر از مجروح شدگان حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد در عراق (در تاریخ ۱۸ دی ۹۸) مدال شجاعت “قلب بنفش” اهدا شده است.
این اقدام در حالیست که بنا به گفته مقامات تروریست آمریکایی در جریان حمله موشکی ایران ۱۱۰ نفر از نظامیان پایگاه عین الاسد زخمی شدند.

 

“قلب بنفش” یک مدال نظامی آمریکایی است که به کلیه پرسنل ارتش آمریکایی که در اثر حمله دشمن جان خود را از دست داده یا زخمی شده‌اند، اعطا می‌شود.
آیا سردرد و آسیب مغزی هم جزء شرایط اعطای این مدال است؟

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظر در مورد "مدال شجاعت برای مجروحان حمله موشکی ایران به عین الاسد"

ناشناس :

سردرد وآسیب مغزی هم چون در منطقه جنگی بوده ، حساب میشه …..ماخودمون ازین نوع افراد زیادداریم درجنگ تحمیلی که درجه چنددرصد جانبازی هم بهشون تعلق گرفته .
ولی معلومه کشته ای ندادن
یک انتقام سخت واقعی باید درانتظارشون باشه ،خون حاج قاسم نباید به هدر بره و نمیره

۱۳
۲
ناشناس :

راستش با خط آخر نمی دونم مثبت بدم یا منفی!

۳
۳
ناشناس :

بله حساب می شود!

۴
صدر :

والله اینها که از ما سالمترن خخخخ این چه جور انتقام سخنی اونها زدن ده تا از بهترین و مهمترین فرماندهان سپاه قدس و حاج قاسم شهید کردن ما هم ۳۰ تا موشک زدیم بدون هیچ تلفاتی !!!!

۶
ناشناس :

اتفاقات و حوادث چند ماه گذشته رو که مرور میکنیم فقط انتقام سخت بوده که تلفات نداشته.

۹
ناشناس :

باسلام.حتما کلی کشته دادن.وقتی چندتا راکت و موشک پرتاب میشه کشته میدن! انوقت موشک بالستیک هیچ کشته ندادن! اگر ندادن بودن،امروز هرکاری دلشون میخواست انجام میداد و جلو نفت کش ها رو هم میگرفتن و ..! و اگر کشته نداده بودن اصلا بحث موشکلی براشون مهم نبود! بخصوص ماهواره نور که به نوعی باعث عصبانیت شدیدشون شد.