اخبار
تصاویر ماهواره‌ای اسرائیل از آثار حمله اخیر به حلب
اخبار, اسرائیل, سوریه, غرب آسیا ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

شرکت ماهواره‌ای ISI تصویری از حمله‌ی اخیر جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مواضع ارتش سوریه و مقاومت در شهر السفیره در جنوب حلب منتشر کرد.

بنا به ادعای صهیونیستها، در این حمله که در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۹۹ (۴ می ۲۰۲۰ میلادی) انجام گرفته است، تاسیسات موشک سطح به سطح ارتش سوریه و مقاومت در شهر السفیره در جنوب شرقی حلب هدف حمله قرار گرفته و تخریب شده است.

برخی منابع در خصوص این حمله عنوان کردند که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی از آسمان اردن و منطقه التنف به حلب نزدیک شده و تاسیسات نظامی ارتش سوریه را هدف حمله قرار دادند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر در مورد "تصاویر ماهواره‌ای اسرائیل از آثار حمله اخیر به حلب"

ناشناس :

پدافند سوریه ازسال ۲۰۰۷ تعطیل بود،زمانی که اسراییل به نیروگاه هسته ایش دردیرالزورحمله کرد واین حملات تابه امروز ادامه داره ،،ازتجاوزات پهپادهای باند اردوغانیستهادرادلب هم معلوم شد که دیگه فقط ظاهری ازین پدافند مونده ،،،پدافندروسها هم فقط برای حفاظت از پایگاههاومنافع نزدیک به خودشون هست،ایران باید فکری واسه این حملات دامنه دار ومداوم بکنه تا کی آخه!؟! اینهمه تبلیغات از ساخت پدافندهای داخلی و رونماییهاکجاست؟!
آیا با تکذیب و وارونه گفتن اخبار این حملات وسعی درکم اهمیت نشون دادنشون مشکلی رو کم میکنه اون هم دراین عصر تکنولوژی و ماهواره و رسانه ها!؟!

۱۰
۱