اخبار
تظاهرات مردم حسکه علیه نیروهای دموکراتیک سوریه
اخبار, سوریه, غرب آسیا ۲۱ خرداد ۱۳۹۹

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ اعتراضات مردمی علیه گروههای دموکراتیک سوریه (SDF) در شهرهای مختلف استان حسکه افزایش یافته است.

بنابر گزارش منابع محلی، در روزهای اخیر مردم شهر الشدادی واقع در جنوب حسکه، در اعتراض به اقدامات و رفتارهای گروههای دموکراتیک سوریه (SDF) که تحت حمایت آمریکا قرار دارند، تظاهرات و تجمعاتی را انجام داده‌اند که با سرکوب آنها مواجه شده و در آخرین تظاهرات که ۴ ژوئن (۱۵ خرداد ۹۹) رخ داد، یک نفر غیرنظامی به ضرب گلوله نیروهای SDF جان باخته و ۴ نفر دیگر زخمی شدند.

این منابع علت اعتراضات مردم را گسترش آشوب، آدم ربایی، قتل، اقدامات انحصارگرایانه و فعالیت‌های نیروهای SDF عنوان کرده‌اند.

 

گفتنی است در ماههای گذشته، مردم حسکه و دیرالزور علیه نیروی دموکراتیک سوریه (SDF) تظاهرات کرده‌اند که اعتراضات آنها هر بار با آتش سلاحهای گرم روبرو شده است.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظر در مورد "تظاهرات مردم حسکه علیه نیروهای دموکراتیک سوریه"

ناشناس :

یعنی خاک بر سرتان

۳
۲
ناشناس :

اینها از بازماندگان داعش هستند که با هماهنگی ترکیه علیه SDF تظاهرات میکنند ، البته در جنوب سوریه هم در چند شهر علیه بشار اسد تظاهرات گسترده ای به راه افتاده ، درباره آنها هم بگین! چند عامل مانع حل بحران در سوریه است ، مهمترینشون به نظرم حضور و دخالت ترکیه است و از اون مهمتر بشار قصد تغییر را ندارد و میخواهد با این همه جنگ و ویرانی و سرکوب به یازده سال پیش برگردد !

۵
۸
ناشناس :

زود قضاوت نکنید.

۶
۱
سوریه :

SDF در اصل جیره خوار آمریکاست. خیلی از فرماندهان و اعضای اونها (به عنوان مثال مظلوم عبدی) تروریست و سابقه عضویت در pkk را دارند. قبلا هم تظاهرات های اینچنینی توسط عربها در دیگر مناطق تحت اشغال مزدوران آمریکا برگزار شده بود.

۵
ناشناس :

دروغه — شاید حالا ۲۰ نفری اعتراضاتی داشته باشن..ولی این خبر فیکه حتی یه ویدیو هم ازش موجود نیست !

۲
۶
سوریه :

قبلا هم تظاهرات های اینچنینی علیه SDF در دیگر مناطق تحت اشغال آن از سوی عربها برگزار شده بود. فیلمش هم موجوده

۵