اخبار
حملات جدید گروه سرایا ثوره العشرین الثانیه به آمریکا در عراق+ویدیوهای عملیاتها

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ گروه “سرایا ثوره العشرین الثانیه” جزئیات دو حمله اخیر خود به آمریکا را منتشر کرد.

این گروه با انتشار بیانیه‌ و ویدیوهایی از دو حمله اخیر خود به آمریکا و عاملان آمریکا رونمایی کرد.
جزئیات این حملات عبارتند از:

۱- در تاریخ ۲۰ می ۲۰۲۰ میلادی (۳۱ اردیبهشت ۹۹)، یک دستگاه کامیون حامل تجهیزات نظامى برای نیروهاى آمریکایى در جاده “البطحه” واقع در حومه الناصریه، مورد هدف قرار گرفته است.
۲- در تاریخ ۸ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی (۱۹ خرداد ۹۹)، یک کامیون که در حال حمل یک خودروی نظامى آمریکایى در نزدیکی جسر المثنی واقع در شمال بغداد بود، هدف قرار گرفته شد.

 

این گروه در پایان بیانیه‌ی خود به شرکتها و کارکنانی که برای آمریکاییها در امور حمل و نقل کار مى کنند، جهت حفظ جان خود هشدار داده و آنها را به ترک همکاری با آمریکا توصیه کرد.

 

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 نظر در مورد "حملات جدید گروه سرایا ثوره العشرین الثانیه به آمریکا در عراق+ویدیوهای عملیاتها"

ناشناس :

بزرگنمایی شده..بعد از ادعای حمله باموشک دوش پرتاب به شینوک آمریکایی وادعای عامل سرنگونی بودن سی۱۳۰ بدون هیچ سندومدرکی نمیشه به اینهااعتماد کرد ،،این کارها بیشتر برای ابرازوجود هست و اینکه ماعقب ننشستیم وداریم کاری میکنیم،،به نظرمن حشدشعبی باید روششو تغییربده

۷
۱
ناشناس :

الله اکبر

۲
۱
ناشناس :

این گروه به عراقیا حمله کرده میگه تجهیزات آمریکایی میبردن

۲
۳
ناشناس :

عراقی؟ عراقی به اشغالگر کشورش کمک میکنه؟ اگر هم شناسنامه عراقی داشته باشد بی شک خائن است و منافق از قاتل وضعیتش بدتر است. شما هم برای نوکران و سرسپرده ها و بندگان شیطان دل نسوزان

۲
۲
ناشناس :

دمشون گرم، خدا کمکشون کنه

۲
۱
ناشناس :

برای شروع خوبه، انشالله ادامه بدهند

۳
۱
میثم :

باید کشتی های آمریکایی تو سواحل عراق رو بزنن

۴
۱