آسیای میانه و شبه قاره
کشمیر، فلسطینی دیگر

روز گذشته بشیر احمد خان برای نجات جان نوه اش از درگیری نظامیان هندی با مسلحین کشمیری در منطقه سوپور، مورد اصابت گلوله قرار گرفته و جان باخت.

در این درگیری ۳ نفر از نظامیان هندی و یک نفر غیرنظامی کشته و ۵ نفر دیگر زخمی شدند.
نظامیان هندی مدعی اند “بشیر احمد خان” پس از بیرون آمدن از خودروی خود، بر اثر تیراندازی مسلحین کشته شده است. اما خانواده وی و نوه ۳ ساله وی “ایاد” که از درگیری جان سالم بدر برده است، از شلیک پلیس به سمت پدر بزرگش سخن گفته اند.

 

شباهت تصاویر ثبت شده از این رویداد، با جنایات بیست سال پیش صهیونیستها در فلسطین اتفاقی نیست. اگر مسلمانان همچنان در برابر استکبار جهانی از صهیونیستها تا هندوها سکوت کنند، کشمیر فلسطینی دیگر خواهد شد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر در مورد "کشمیر، فلسطینی دیگر"

ناشناس :

این همه ظلم تو دنیا چرا فقط ایران میخاد اسراییلو نابود کنه نکنه فقط سر لج بازیه

۲
ناشناس :

یه لحظه منطقه رو بدون اسرائیل در نظر بگیرید.
سوریه و لبنان درگیر نیستند. بازی در‌آوردن های مصر تموم و میشه به وضعیت لیبی رسیدگی کرد. زمینه‌برای داعش و به تبع اون بازی های ترکیه و عراق تموم می‌شه. عربستان به پشتوانه و هماهنگی اونا نمی نمی تونه سر یمن خراب بشه و یا واسه بقیه شاخ و شونه بکشه. حامی اصلی دولت فعلی هند، اسرائیلی‌ها هستند و اگه پشتوانه اون‌ها رو نداشتند سر مسلمونا این بلا‌ها رو در نمی‌آوردند. حالا در نظر بگیر مسایل کشور‌های عربی و بازی‌های اسرائیل نباشه. فکر می‌کنید جمع کردن مشکلات افغانستان بدون حضور یه مشکل‌آفرین چه قدر طول بکشه؟ خیلی کم. در قضیه جهان اسلام حقیقتا یه سر همه مشکلات این اسرائیل است.

ناشناس :

علی رغم انتقادات جدی که به کارتان وارد است…

اما در مورد کشمیر عملکرد خوبی دارید
جزاکم الله خیرا

۱
۱