آمریکا
قیام ارتش سیاهان در آمریکا! + ویدیو

۴۰ روز از آغاز تظاهرات سراسری در آمریکا میگذرد و تظاهرات و اعتراضات نه تنها فروکش نکرده است بلکه شاهد افزایش تنش ها و شکل گیری گروه های جدید در این کشور هستیم.

در روز چهارم جولای گروه مسلح جدیدی با اسم مخفف NFAC که عمدتا از سیاهپوستان نظامی سابق هستند اقدام به برپایی رژه نظامی در پارک استون مونتن در جورجیا کردند.

پارک استون مونتن یکی از محبوب ترین اماکن گردهمایی گروه نژاد پرست KKK در آمریکا است و انجام این رژه نظامی توسط NFAC در این منطقه در چهارم جولای که روز استقلال آمریکاست پیام های واضح و روشنی برای مقامات آمریکایی دارد.

گفته میشود در این رژه نظامی بین ۴۰۰ تا ۱۰۰۰ فرد مسلح شرکت داشتند.
رهبر این گروه John Jay Fitzgerald Johnson معروف به “مستر جی” است که در سال ۲۰۱۶ نیز بعنوان نامزد مستقل در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شرکت کرده بود.


مستر جی رهبر NFAC از پاسخ به این سوال که این گروه چه مدت است آغاز بکار کرده است خودداری کرد اما عنوان کرد که افراد این گروه از نظامیان سابق هستند و در امور نظامی خبره اند، و این گروه تمایلی به گفتگو و مذاکره ندارد، سرود خاصی نمی خوانند و به همراه خود هیچگونه پرچم و سمبلی به میادین مبارزه نمی آورند و همه رفتارهای آنها بصورت قانونی انجام خواهد شد!

مستر جی

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظر در مورد "قیام ارتش سیاهان در آمریکا! + ویدیو"

علی :

موندم توی امرکیا چطور کار به جنگ نکشیده امریکا کلی فروشگاه با کلی تجهیزات نظامی داره فقط جنگ شهری کم داره

۵
۱
ناشناس :

به نظرم،باید منتظر جنگ داخلی آمریکا و جدایی ایالات ها بود.

۳
۳
ناشناس :

ماشاالله

۴
۲
ناشناس :

زوال آمریکا نزدیک است وعده امام خمینی عملی خواهد شد

۲