اخبار
حزب الله تمامی ادعاهای رژیم اسرائیل در مورد حمله امروز را رد کرد
اخبار, اسرائیل, غرب آسیا, لبنان ۰۶ مرداد ۱۳۹۹

حزب الله لبنان با انتشار بیانیه ای ادعای رژیم صهیونیستی در مورد نفوذ نیروهای حزب الله به داخل مرزهای شمالی فلسطین اشغالی را تکذیب و عنوان کرد هیچ یک از نیروهای این جنبش شهید نشده اند.

بر اساس اطلاعیه حزب الله تمام آنچه که رسانه های دشمن در مورد خنثی کردن یک عملیات نفوذ از خاک لبنان به فلسطین اشغالی و همچنین شهادت و مجروح شدن نیروهای مقاومت در بمباران مناطق مجاور مزارع شبعا ادعا می کنند، کاملاً غیر صحیح است و تلاشی برای ابداع پیروزی های جعلی است.

حزب الله تاکید کرد که در حوادث امروز تاکنون هیچ درگیری و تیراندازی از طرف حزب الله صورت نگرفته است بلکه تمام این اتفاقات فقط از یک طرف یعنی از سوی دشمن ترسو، مضطرب و نگران انجام شده است.

حزب الله در این بیانیه اضافه کرد پاسخ ما به شهادت برادر مبارز علی کمال محسن که در تجاوز رژیم صهیونیستی در حومه فرودگاه بین المللی دمشق به شهادت رسیده است، قطعاً فرا می رسد و صهیونیست ها فقط باید منتظر مجازات جنایات خود باشند.

همچنین در بمباران های کور رژیم اسرائیل خانه یک غیرنظامی در هباریه دچار خسارت شد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر در مورد "حزب الله تمامی ادعاهای رژیم اسرائیل در مورد حمله امروز را رد کرد"

ناشناس :

اسراییل که میگین جرات جنگ نداره با حزب الله الان چرا الکی بابمباران قصد جنگ داره؟! هیچکدوم از دوطرف قصد جنگ ندارن چون شرایطش محیا نیست برای دوطرف و به عملیاتهای محدود منتهی میشه مثل دفعات قبل،،و بعدش اینی که میگه شهید شده چرا ارتش سوریه گفت فقط هفت نفراز ارت ش سوریه زخمی شدن در حملات اسراییل و شما هم چیزی نگفتین بعدها؟!؟!

بااین حوادث احتمالش هست که قصد عملیات انتقامی داشتن نیروهای حزب الله ولی موفق نشدن و ازون طرف چون اسراییلیها مثل ما نیستن وباکوچکترین کنشی از جانب سوریه یا لبنان واکنش نشون میدن شروع به بمباران مناطق جنوبی مرزی لبنان کردن

۲