بمباران مواضع گروه های تروریستی کومله و حزب دمکرات توسط ایران+ ویدیو

دوشنبه 13 مرداد 99 - 17:24
https://iswnews.com/?p=34132

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” ظهر امروز توپخانه و پهپادهای ایرانی مواضع گروه های تروریستی کومله و حزب دمکرات را در منطقه سیدکان در شمال عراق را مورد هدف قرار دادند.

تاکنون آماری از تلفات و خسارت های وارده به گروه های تروریستی منتشر نشده است.
طی هفته های اخیر تحرکات و حملات تروریستی پ.ک.ک، پژاک و گروه های مذکور در نوار مرزی ایران افزایش یافته است .در حملات این گروه ها به تعدادی از مناطق مرزی تاکنون چند تن از مرزبانان ایرانی به شهادت رسیده اند.

به نظر میرسد ایران رویه ی جدیدی را برای سرکوب و متوقف کردن تجاوزات گروه های تروریستی در مرزهای غربی خود اندیشیده است. در ماه اخیر ارتش ترکیه عملیات جدیدی را برای سرکوب گروه های تروریستی در مرزهای شمالی عراق آغاز کرده است و ایران نیز میتواند با همکاری بیشتر با ترکیه در این زمینه عملیات های موازی و پیشدستانه ای را برای جلوگیری از تکرار تجاوزات ادامه دار گروه های کردی انجام دهد. ایجاد یک منطقه حال در مرزهای غربی ایران در داخل خاک کردستان عراق میتواند یکی از این راهکارها باشد.


به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. محمد گفت:

    من نمیدونم این برادران سپاهی پس این پهبادها رو برای چه موقع میخوان ؟ توی متن استفاده از پهباد ذکر میشه ولی ما فقط تصاویر و فیلم توپخانه میبینیم ! قبول کنید انتشار تصاویر بمباران توسط پهباد ارزش رسانه ایش بیشتر هست. بعنوان مثال ترکیه از لحاظ قدرت و تنوع پهباد کلی از ما عقبه ولی با کار رسانه ای تمیز همون قدرت محدودش رو چند برابر نشون میده. بنظرم سپاه باید روی رسانه بیشتر کار کنه

  2. سید مهرداد مهدیقلی گفت:

    به نظر من ایران باید از بهترین وسایل نظامیش استفاده کنه و قدرت نظامیش و اطلاعاتیشو به کل دنیا نشون بده بقول یکی از این آقایونی که نظرشو گذاشته باید ایران از توان پهپادیش بیشتر و بهتر استفاده کنه الان وقتی بحث نظامی میشه ایران باید چندین پهپاد جدیدو که ساخته و نیاز به ازمایش دارندو تو این شرایط عالی امتحان کنن تا ایراداتش مشخص بشه البته بهترین زمان برای امتحان تجهیزات نوین ایران جنگ سوریه بود که باز عالیترین زمان برای قدرت نمایی و ازمایش در بهترین حالت جنگ سوریه (همراه پشتیباناش ایران روسیه حزب الله لبنان و عراق ) با ترکیه کثیف بود کاش ایران در اون جنگ تمام تجهیزات منجمله پهپاد موشک پدافند سوم خرداد باور ۱۵ خرداد هواپیمای کوثر یا ناوچه جماران یا تانک کرار هلیکوپترهای جدید ساخته شده سپاهو تو جنگی که بهترین زمان برای نمایش دستاوردهای نظامی ایران بودو نشون میداد

تبلیغات در تحولات جهان اسلام