تیراندازی بیرحمانه به یک سیاهپوست دیگر و شعله ورتر شدن اعتراضات آمریکا + ویدیو و تصاویر

چهارشنبه 5 شهریور 99 - 13:40
https://iswnews.com/?p=35326

حدود ۹۰ روز پس از شروع اعتراضات سراسری و ۷۰ روز مانده به انتخابات آمریکا، قیراندازی بیرحمانه به یک سیاهپوست دیگر در مقابل چشمان فرزندانش، خشم مردم و آتش اعترضات در آمریکا را شعله ورتر کرد.

جیکوب بلیک (Jacob Blake) در مقابل چشمان خانواده ش در کنوشر ویسکانسین مورد هدف ۷ گلوله پلیس قرار گرفت. بر اساس آخرین اطلاعات، در تیراندازی پلیس به جیکوب بلیک، به کلیه ها، کبد، روده ها ، یک دست و ستون فقرات و نخاع وی آسیب جدی وارد شد و با توجه به سوراخی که در نخاع او ایجاد شده است وی به احتمال بسیار بالا تا آخر عمر فلج باقی خواهد ماند.

پس از این حادثه مجددا آتش اعتراضات آمریکا شعله ور تر شد و شهر کنوشی نیز بصورت کامل متشنج شد. طی دو روز اخیر تعدادی از ساختمان های دولتی، فروشگاه ها، تجهیزات آتش نشانی، ماشینها و … به آتش کشیده شده اند. گارد ملی در کنوشی مستقر است اما با وجود اعلام حکومت نظامی و منع رفت و آمد، شورشها تاکنون متوقف نشده است. همچنین برخی از معترضین با سلاح گرم وارد خیابان ها شدند.

چندی پیش آمریکا و عمّالش، عده ای را برای تخریب و خرابکاری، غارت و آتش زدن اموال ایران و مردمش آموزش دیده بودند و روانه های خیابان ها کرده بودند؛ اما آمریکا هیچ وقت تصور نمیکرد که روزی این آتشی که برای ایران روشن کرده است دامن خودش را بگیرد! و اکنون آمریکا در آتشی که خود سالها برای دیگران روشن کرده است میسوزد و همچنان در گرداب ظلم هایی که کرده است فرو میرود…

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
 • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سید گفت:

  لبنان چه خبر شده؟

 2. سید گفت:

  این بار دیگه جدا کار دولت ترامپ و توجیهات الکی امریکا تمومه.
  ایشالا در آینده ای نزدیک کار کل دولت امریکا هم تموم بشه.

تبلیغات در تحولات جهان اسلام