دبیرکل مقاومت اسلامی نجباء: حملات علیه اهداف آمریکایی تا اخراج آنها ادامه خواهد داشت

یکشنبه ۶ مهر ۹۹ - ۰۲:۰۴
https://iswnews.com/?p=37393

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء تهدیدهای اخیر وزیر امور خارجه آمریکا را به دست‌وپا زدن کسی که در حال خفگی است، تشبیه کرد و عنوان کرد این جیغ و داد دشمنان ناشی از پیروزی مقاومت در عراق است.

حجت الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» در پیامی توئیتری تصریح کرد: این تهدیدهای بی‌فایده، حاکی از ثمربخش بودن تلاش‌های مقاومت برای آزادسازی و بازیابی حاکمیت عراق از چنگال آمریکایی‌ها است.
وی ضمن تبریک گفتن دستاوردهای مردان مقاومت و تشویق آن‌ها به تداوم اقداماتشان، خاطرنشان ساخت: تهدیدهای دشمن هراسی در دل مجاهدان ایجاد نمی‌کند. ما از زمانی که پا در این مسیر گذاشتیم، آرزومند دستیابی به یکی از دو نیکی بودیم؛ پیروزی یا شهادت.

الکعبی در پایان تأکید کرد که گرو‌ه‌های عراقی باید از آمریکا بخواهند که در راستای مصوبه پارلمان و اراده ملت، نیروهای اشغالگر خود را به‌طور کامل از این کشور خارج کند.

این در حالیست که ابوعلی العسکری مسئول امنیتی گردان‌های حزب الله عراق نیز در پیامی در توئیتی خطاب به وزیر خارجی آمریکا نوشت: « پاسخ ما به پمپئوی کودن که به زبان تهدید و ارعاب عادت کرده است، این است که به مکر و نیرنگ خود ادامه بده، هر چه می‌توانی تلاش کن و به دشمنی‌ها و تلاشهای خصمانه‌ات ادامه بده، به خدا قسم، نمی‌توانی یاد نیروهای مقاومت را محو کنی و هرگز قادر به تضعیف اراده آنها نخواهی بود، تهدیدها و اراجیف تو بر خلاف میل تو و ارباب احمقت، به خودت بازخواهد گشت. تو خوب می‌دانی که مردانی را در عراق خواهی یافت که قلب‌هایشان پولادین و مستحکم است، و بینی تو و نظامیانتان را بی رحمانه به خاک خواهند مالید و آن هنگام خواهیم دید چه کسی رحم نمی‌کند، آن طور که خودت توصیف کردی».

طی ماه های اخیر حملات گروه های مقاومت عراقی علیه مواضع و کاروان های نظامیان تروریست آمریکایی افزایش پیدا کرده است و در هفته های اخیر نیز به بالاترین حد خود رسیده است و این موضوع باعث بوجود آمدن نگرانی های شدیدی بین مقامات اشغالگر آمریکایی شده است. با توجه به مصوبه مجلس عراق برای خروج نیروهای آمریکایی از عراق و عدم انجام آن توسط آمریکایی ها و همچنین نزدیک شدن به زمان انتخابات آمریکا، به نظر میرسد بر شدت حملات گروه های مقاومت عراقی علیه نظامیان آمریکایی افزوده خواهد شد و از این میان اهداف مهمی قابل دستیابی خواهد بود…

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات در تحولات جهان اسلام