الهام علیف: انتقال سلاح از ایران به ارمنستان دروغ است! از ایران تشکر می کنم (ویدیو)

شنبه 26 مهر 99 - 23:14
https://iswnews.com/?p=37960

رئیس جمهور آذربایجان در پاسخ به سوالی در خصوص ارسال سلاح از ایران به ارمنستان گفت، “نه تنها اطلاعاتی دال بر انتقال سلاح از ایران به ارمنستان موجود نیست؛ بلکه برعکس ایران حریم هوایی و مرزهای زمینی خود را بر روی هرگونه انتقال سلاح به ارمنستان مسدود کرده است.”

الهام حیدر اوغلو علیف رییس جمهور آذربایجان، جمعه ۲۵ مهر در گفتگو با آهابر ترکیه در خصوص ارسال سلاح توسط کشورهای دیگر به ارمنستان گفت: “ارمنستان پهپاد، موشکهای ضد زره کونکورس و کورنت، سلاحهای پدافند هوایی را به شکل قاچاق توسط فعالان اقتصادی ارمنی تهیه می‌کند. روسیه اعلام کرده است سلاحی به ارمنستان نفروخته و (اگر بکند) این کار یک جنایت جنگی است. همچنین نه تنها اطلاعاتی دال بر انتقال سلاح از ایران به ارمنستان موجود نیست؛ بلکه برعکس ایران و گرجستان حریم هوایی و مرزهای زمینی خود را بر روی هرگونه انتقال سلاح به ارمنستان مسدود کرده اند. به همین دلیل بار دیگر از حکومت ایران و گرجستان تشکر میکنم.”

پی نوشت: زمستان رفت و روسیاهی به زغال ماند.
طی هفته های اخیر عده ای افراد معلوم الحال و پانترک کم عقل، به خیال خام خود قصد داشتن از آب گل آلود ماهی گرفته و با جعل دروغ هایی مانند “ارسال سلاح و تجهیزات نظامی از ایران به ارمنستان”، از فضای بوجود آمده در شمال مرزهای کشور سو استفاده کنند. هرچند که موضوع ارسال سلاح و تجهیزات نظامی از خاک ایران برای ارمنستان بارها تکذیب شد و شواهد آن نیز منتشر شد اما افراد معلوم الحال دست بردار نبودند؛ اما این بار آب سرد را خود رئیس جمهوری آذربایجان بروی این افراد ریخت. اکنون باید گفت چطوری پانترک؟!
?

به اشتراک بگذارید:

حمایت شما از تحولات جهان اسلام

10 هزار تومان  20 هزار تومان  30 هزار تومان  50 هزار تومان 100 هزار تومان
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات در تحولات جهان اسلام