اخبار
ادامه ی عملیات ارتش سوریه در دیرالزور، عبور از شاخه ای از فرات برای نخستین بار با کمک روسها

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” و به نقل از گزارشگر شبکه Russia 24 از نصب پلها و پانتون های شناور بر روی فرات توسط نیروهای ارتش سوریه با کمک واحدهای مهندسی و تجهیزات روس خبر داد.

ارتش سوریه امروز در ادامه ی عملیات در اطراف دیرالزور موفق شد وارد جزیره ی حویجه صکر در شرق دیرالزور شود و انتظار می رود تا فردا به طور کامل این منطقه را پاکسازی کند. در شمال غربی دیرالزور و روستای عیاش، روستاهای الحمد، الشميطية، الحاوي و زغير_الشامية آزاد شدند تا ارتش حرکت خود به سمت معدان را ادامه دهد.
اخبار مربوط به تسلط ارتش بر روستاهای مظلوم و مراط الزوایا و همچنین رسیدن نیروهای اس دی اف به کرانه ی شرقی فرات و تسلط بر روستای الحسینیه تا این لحظه قابل تایید نیست.
اخبار تکمیلی همراه با نقشه در پستهای آینده

لینک دانلود

 

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر در مورد "ادامه ی عملیات ارتش سوریه در دیرالزور، عبور از شاخه ای از فرات برای نخستین بار با کمک روسها"

ناشناس :

کمک از غیب رسید
https://twitter.com/miladvisor/status/909849778342760448
ثانیه ۶۰ اینجاست http://wikimapia.org/#lang=en&lat=35.283419&lon=40.233521&z=17&m=b
و دقیقا از خود رودخانه (نه شاخه) عبور کردند، به نظر میرسه پیشروی بیشتری داشتند، اما به دلیل وجود کردها رسانه ای نشده مثل جنوب رقه
به احتمال فراوان نیروها قصد دارن به سرعت به مرزهای عراق برسند تا هم کردها مرزهاشون با داعش بسته بشه و هم در مرحله بعد نیروی حشدالشعبی که فنر فشرده هست در شمال عراق آزاد بشه، این یعنی حضور آمریکا در این منطقه دیگر به بهانه وجود داعش امکان پذیر نیست

6
1
sarbaz2 :

southfront هم میگه ارتش سوریه از فرات عبور کرده حقیقت داره یعنی ارتش میره که مسیر کرد ها رو ببنده لطفا برسی کنید