ویدیو: ایران چگونه به مردم مظلوم فلسطین کمک می‌کند؟

سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۰۰ - ۲۲:۰۲
https://iswnews.com/?p=46704

رامز الحلبی یکی از فرماندهان سابق گردانهای سرایا القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین طی مصاحبه‌ای با یک شبکه ماهواره‌ای از چگونگی کمکهای ایران به مردم و مجاهدین فلسطینی پرده برداشت.

رامز الحلبی: رزمندگان در غزه و لبنان با سلاح‌های ایرانی به دشمن صهیونیست حمله می‌کنند. ما سلاح‌های خود را با پول ایران خریداری می‌کنیم. بخش مهمی از فعالیت‌های ما تحت نظارت متخصصان ایرانی انجام می‌شود. خون ایرانی، خون قاسم سلیمانی راه پیروزی های جدید ما را در فلسطین ترسیم می‌کرد.
این را بگویم چتر محور مقاومت امروز در منطقه به فضل الهی و برکت خون شهدا اثر چشمگیری پیدا کرده است و چه تاثیرگذاری!
و این را می‌گویم که محور قدس تا بیروت، قدس تا بغداد،قدس تا دمشق، قدس تا صنعا و ایران که اول و اصل ماجراست و محور قدس تا تهران؛ این محور پیروز است!
و این را با افتخار می‌گویم و نه با شرمندگی: موشکی که برای هدف قرار دادن تل آویو استفاده شد، روی آن نشانه‌ای از ایران و نشانی از قاسم سلیمانی دارد.
موشک کورنتی که از آن برای منفجر کردن تانک‌های اسرائیلی که افتخار صنعت نیروی زمینی اسرائیل و جهان است استفاده می‌کنیم
کورنت ایرانی و کورنت قاسم سلیمانی است.
تفنگ‌هایی که با آن به دشمن اسرائیلی شلیک می‌کنیم، مهمات آن و آنهایی که با آن شلیک می‌کنند، کسانی هستند که توسط برادرانمان در سپاه آموزش دیده‌اند.
و این را بلند و واضح می‌گوییم: تقریبا خانه‌ای در غزه نیست مگر آنکه تصویر قاسم سلیمانی رضوان الله علیه و جمهوری اسلامی و تصویر کمیته امداد امام خمینی به آن وارد شده باشد تا کسانی که روز می‌گیرند وعده های غذایی خود را برای افطار داشته باشند
اهل سنت، شافعی و اهالی غزه در شهر غزه و نوار غزه از رفح تا بیت حانون بشقاب‌های غذا را دریافت می‌کنند تا با آن روزه شان را باز کنند و روی آنها مُهر قاسم سلیمانی و جمهوری اسلامی زده شده است.
من از طرف خودم و ملت فلسطین از آنها تشکر می‌کنم و از خدا برایشان طلب خیر می‌کنیم. آنها کسانی هستند که بصورت دائم ما را با سلاح و مال و غذا حمایت می‌کنند.

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. ناصر گفت:

    تو سخنرانی دو روز پیش اسماعیل هنیه دوبار از امیر قطر و مردم قطر تشکر کرد و نامی از ایران نبرد

تبلیغات در تحولات جهان اسلام