وادار کردن اهالی محله شیخ جراح به کوچ اجباری توسط صهیونیست‌ها

چهارشنبه 5 خرداد 00 - 21:29
https://iswnews.com/?p=47293

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی همچنان در حال تحت فشار قرار دادن ساکنان محله الشیخ جراح و وادار کردن آنها به کوچ اجباری هستند.

اهالی شیخ جراح به دلیل اینکه صهیونیست‌ها به دنبال مصادره این محله به نفع گروه‌های شهرک‌نشینی هستند، مورد تهدید، ضرب و شتم و اذیت و آزار نظامیان صهیونیست قرار می‌گیرند و رژیم اسرائیل با نصب موانع و بلوک‌های سیمانی، ورود و خروج ساکنان این محله را با مشکل مواجه کرده است.

از سوی دیگر، ساکنان محله بطن الهوی در جنوب مسجد الاقصی در اعتراض به جلسه دادگاه مرکزی قدس در رابطه با تخلیه منازل ساکنان این محله نیز دست به تجمع زدند. نیروهای پلیس رژیم صیونیستی نیز اهالی این محله را که در مقابل دادگاه مرکزی قدس اشغالی تجمع کرده بودند را مورد حمله و ضرب و شتم قرار دادند.
رژیم اسرائیل، به دنبال تصرف ۵۱ منزل متعلق به فلسطینی‌ها در محله بطن الهوی است. به دلیل بروز تنش و درگیری‌ها، دادگاه قدس صدور حکم در مورد این پرونده را به وقت دیگری موکول کرد.

طی دو روز گذشته، پلیس رژیم صهیونیستی بیش از ۲۵۰ تن از ساکنان سرزمین‌های اشغالی ۱۹۴۸ را به خاطر شرکت در تظاهرات‌ها و درگیری‌های اخیر با اشغالگران اسرائیلی بازداشت کرده است.

طبق اطلاعات موجود، طی دو هفته اخیر بیش از ۱۵۵۰ فلسطینی در اراضی اشغالی ۱۹۴۸ توسط نظامیان صهیونیست بازداشت شدند.

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات در تحولات جهان اسلام