آخرین اخبار از جبهه جنوب مارب، ۱۷ مهر ۱۴۰۰

شنبه ۱۷ مهر ۰۰ - ۲۱:۴۳
https://iswnews.com/?p=54830

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری تحولات جهان اسلام؛ انصارالله حملات خود برای آزادسازی مرکز مدیریت العبدیه را مجددا آغاز کرده است.

با بی نتیجه ماندن گفتگوهای انصارالله با قبایل مخالف در مدیریت العبدیه، امروز حملات انصارالله به سمت مرکز مدیریت العبدیه آغاز شد و تعداد از مناطق بنی عبد از سیطره قبایل و نیروهای منصورهادی آزاد شد. همچنین در درگیری‌های امروز “شیخ یاسر العکب العمری” از فرماندهان اصلی نیروهای منصورهادی در العبدیه کشته شده است.
انصارالله در گفتگوها به نیروهای منصورهادی و دیگر مخالفین چند مسیر امن برای خروج از العبدیه پیشنهاد کرده بود اما این نیروها پیشنهاد انصارالله را نپذیرفته بودند.

در جبهه الجوبه نیز درگیری‌ها همچنان ادامه دارد و انصارالله موفق به پیشروی تا حومه‌ی منطقه واسط شده‌اند اما کنترل این منطقه همچنان در دست نیروهای ائتلاف سعودی است و درگیری‌ها همچنان ادامه دارد.

در جبهه غرب نیز تغییر خاصی در خطوط ایجاد نشده است و بمباران جنگنده‌های ائتلاف سعودی برای توقف حملات انصارالله همچنان ادامه دارد.
در این راستا جنگنده‌های ائتلاف سعودی طی ۴۸ ساعت گذشته ۱۴ بار مدیریت الجوبه، ۱۴ بار مدیریت العبدیه و ۱۶ مدیریت صرواح در استان مارب را بمباران کرده‌اند.

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات در تحولات جهان اسلام