اخبار
عکس | کمک های انسان دوستانه ایران به آوارگان شهر البوکمال

تصاویری از ارسال و توزیع کمک های انسان دوستانه جمهوری اسلامی ایران به آوارگان و مردم شهر البوکمال

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظر در مورد "عکس | کمک های انسان دوستانه ایران به آوارگان شهر البوکمال"

بنده خدا :

واقعا شرم اوره! مردم زلزله زده خودمون رو با تمام سختی ها و اوارگی و گرسنگی رها کنیم و کمک بشر دوستانه(!!!!) برای سوریه بفرستیم!
بهتر نبود این خبر رو با افتخار منتشر نمیکردید؟

۱۲
۱۷
Mirza :

چه کسی گفته که باید رها کرد !!؟ باید به وضعیت مردم رسیدگی بشود که الحمدلله با کم و کاستش در حال رسیدگی هست و انصافا دولت و حکومت تمام تلاش خود را نیز بکار بسته اند و مردم عزیز هم سیل کمک های انسان دوستانه ی خود را روانه غرب کشور کرده اند.
حال ارسال چند محموله غذایی برای آوارگان یک منطقه مهم در سوریه که در آینده قرار است نقش بزرگی را در تامین امنیت کشورت ایفا کند، یک کار غلط و شرم آور است ؟!!
توصیه میکنم در هنگامه های سخت با مدیریت احساس کمی منطقی تر بیاندیشیم.

۱۷
۱۱
ناشناس :

جناب مدیر احساس حداقل به صحبت های سردار باقرزاده توجه میکردید

۳
۶
amir arya :

دوست عزیز مانع اصلی کمک به زلزله زده ها در ایران بحران مدیریت و ضعف مدیریت بحران هست نه کمبود غذا!! اگر مدیریت درست باشه هم باید به موقع و با بهترین امکانات به کرمانشاه رسید و هم ابوکمال. اگر وضع به گونه ای بود که یک مقدار محدود غذا وجود داشت و باید بین ابوکمال و کرمانشاه یکی رو انتخاب می کردیم اولویت من کرمانشاه بود ولی نباید ضعف مدیریت رو عاملی برای کندی کمک رسانی به جای دیگه بدونیم.

۱۰
۴
sarbaz2 :

والا الان هم طوفان ایرما کم به مردم فلوریدا خسارت نزد اما آمریکایی ها انگار سوریه و عراق براشون مهم تر بود با وجود خسارت گسترده همه جوره برای کرد ها هزینه میکنن

۱۲
۲