هشدار یمن به اسرائیل: هرگونه تجاوز نه با سکوت، بلکه با پاسخ مناسب روبرو می‌شود

دوشنبه 7 شهریور 1 - 18:38
https://iswnews.com/?p=77992

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” نیروهای مسلح یمن نسبت به هرگونه حماقت رژیم صهیونیستی علیه یمن هشدار داد و تاکید کرد حملات احتمالی این رژیم با پاسخ مناسب مواجه خواهد شد.

در پی ادعای رسانه‌ها و مقامات رژیم صهیونیستی درباره حمله به مواضع انصارالله در صنعاء، نیروهای مسلح یمن با انتشار بیانیه‌ای رسماً به اسرائیل هشدار داد. در این بیانیه که توسط رسانه های انصارالله منتشر شد، آمده است: «تحرکات صهیونیست ها علیه کشورمان تازگی ندارد، چرا که گزارش‌های بسیاری در سال‌های گذشته درباره حمایت صهیونیست‌ها از تجاوز به یمن و مشارکت ضد انقلاب مردم یمن علیه استعمارگران خارجی پرداخته است.

مردم بزرگ ما و کشور عزیزمان و نیروهای مسلح، با روحیه وظیفه جهادی برای دفاع از مقدسات و کشور، آمادگی مقابله با هرگونه تهدید احتمالی را دارند.

اظهارات خصمانه سران رژیم صهیونیستی نشانگر گستردگی و سطح دشمنی صهیونیست‌ها با یمن مستقل و آزاد است. همان توهمی که ذهن مزدوران واشنگتن در ریاض و ابوظبی در هنگام آغاز جنگ علیه یمن شکل گرفت، آنها را بر آن داشته است که خود را در مقابل قوم مجاهد و مؤمنی بینند که فقط در برابر خداوند متعال زانو می‌زند. از این رو، یمن آزاد، سربلند و استوار در برابر هر حماقتی که ممکن است از دشمن صهیونیستی رخ دهد، بیکار نخواهد ماند. نیروهای مسلح دشمن صهیونیستی را از انجام هرگونه حماقت برحذر می‌دارند، زیرا هرگونه تجاوز به یمن نه با سکوت، بلکه با پاسخ مناسب روبرو می‌شود. نیروهای مسلح یمن هر لحظه برای هر گزینه‌ای که رهبرمان تعیین کند آماده است و دشمن اسرائیلی باید این هشدار را جدی بگیرد. یمن با حمایت رهبر، مردم و نیروهای مسلح خود در پاسخ به هرگونه تجاوز احتمالی، از وارد کردن حملات سخت و دردناک به دشمن صهیونیستی دریغ نخواهد کرد.»

واکنش کم سابقه نیروهای مسلح یمن به جنگ رسانه‌ای و شرارت‌های اسرائیل علیه یمن، با تحولات لبنان، فلسطین مرتبط است. فشار و حتی نبرد در چند محور نقطه قوت محور مقاومت و نقطه ضعف محور غربی و عربی است. اسرائیل قطعا توان مقابله با حملات چند وجهی مقاومت را ندارد و در صورت وقوع هر نبردی بازنده این تقابل خواهد بود.

بیشتر بخوانید: انفجار در صنعاء، حمله هوایی اسرائیل یا انتقال ناموفق موشک؟

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات در تحولات جهان اسلام