بیانیه مقاومت اسلامی آذربایجان در خصوص حوادث اخیر قفقاز

پنج‌شنبه 24 شهریور 1 - 10:48
https://iswnews.com/?p=79006

مقاومت اسلامی آذربایجان (حسینیون) بیانیه‌ای در خصوص حوادث و اتفاقات اخیر در منطقه قفقاز صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

 • فرزندان مظلوم ملت آذربایجان توسط رژیم علی‌اف قربانی منافع و نقشه های کثیف نیروهای صهیونیسم بین‌‏الملل می شوند. این کاملا غیر قابل قبول است.
  این اقدام یک خانواده عیاش، قمارباز و بی‌دین در آذربایجان یک سیاست کاملا شیطانی است و مردم با بصیرت ما باید از قربانی شدن فرزندانشان در این بازی های کثیف جلوگیری کنند.
 • اقدامات اخیر رژیم علی‌اف در جبهه‌ها به خاطر میهن و منافع ملی ما نیست، بلکه سناریویی است که با همکاری حکومت ارمنستان که بردگان قدرت های شیطانی هستند، در راستای اجرای برنامه‌ها و نقشه‌های حیله‌گرانه اهریمن استکبار جهانی انجام می شود. همان اهریمنانی که به ناموس آذربایجان چشم دوخته‌اند، ثروت آن را غارت می‌کنند و ارزش‌های الهی آن را از بین می‌برند و به مردمش توهین می‌کنند.
 • «روشنفکران و روحانیون» درباری که از نیت پاک و احساسات زلال مردم برای پیشبرد سیاست های کثیف حاکمیت سوء استفاده کرده و مردم را به قربانگاه ظالم می‌کشانند بدانند که روزی باید پاسخگوی این خیانت در هر دو دنیا باشند.
  سپردن سرنوشت جوانان غیور آذربایجان به دست حکومت وابسته، مست و ستمگر گناه بزرگ و نابخشودنی است.
 • ما از مردم عزیز کشورمان به خاطر توجه و عنایت به خانواده شهدا و جانبازان و عدم واگذاری آنها به امید حاکمیت تشکر و قدردانی می کنیم و خواستار حضور بیشتر مردم در این عرصه هستیم. هر یک از ما در برابر خداوند مسئول و جوابگوی سرنوشت مظلومان و خانواده های آنان خواهیم بود.
 • ما در این ایام فتنه آلود برای مردم عزیزمان بصیرت سیاسی، آگاهی و آینده نگری را از خداوند منان خواستاریم.
  در پایان به والدین و خانواده‌هایی که عزیزان خود را در حوادث اخیر از دست داده‌اند تسلیت می گوییم و از خداوند منان برای آنها صبر و شکیبایی مسئلت داریم.
  روحشان قرین رحمت الهی باشد.


مقاومت اسلامی آذربایجان – حسینیون
۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
 • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. آرین کریمی گفت:

  خداوند،شهید حاج قاسم سلیمانی رحمت کند که مقاومت آذربایجان را پایه گذاری کرد. ملت ترک ایران و جمهوری آذربایجان همواره در این مسیر برای ظهور امام زمان (ع) از جان و مال خود میگذرند.آذربایجان اویاقدی اینقیلابا دایاقدی

تبلیغات در تحولات جهان اسلام