اخبار
نبرد اداره مرکبات حرستا؛ غوطه شرقی دمشق

پس از حملات ناموفق ماه پیش مسلحین به اداره مرکبات حرستا، اینبار مسلحین بجای حملات مستقیم به اداره مرکبات اقدام به عملیات در حی العجمی کردند و تلاش شد با تصرف این محله، راه امداد اداره مرکبات قطع شود و بدین شکل فرصت تصرف اداره مرکبات فراهم آید. در روزهای اخیر مسلحین بر شدت حملات […]

پس از حملات ناموفق ماه پیش مسلحین به اداره مرکبات حرستا، اینبار مسلحین بجای حملات مستقیم به اداره مرکبات اقدام به عملیات در حی العجمی کردند و تلاش شد با تصرف این محله، راه امداد اداره مرکبات قطع شود و بدین شکل فرصت تصرف اداره مرکبات فراهم آید.

در روزهای اخیر مسلحین بر شدت حملات خود افزودند و حتی یک انتحاری در نزدیکی اداره مرکبات منفجر کردند که نشان از میزان جدیت آنها در تصرف این منطقه میباشد.

در نهایت با پیشرویهای مسلحین راه ارتباطی اداره مرکبات قطع شد.

 

در حال حاضر پس از گذشت ۶ روز درگیریها همچنان در حرستا ادامه دارد و نیروهای کمکی به منطقه اعزام شده اند. ارتش سوریه ضد حملات خود را برای بازپسگیری نقاط از دست رفته آغاز کرده و تاکنون موفق شدند به ۸۰۰ متری اداره مرکبات برسند.

جنگنده ها نیز خطوط امداد مسلحین در عربین و مدیرا و حرستا را زیر آتش سنگین خود قرار داده اند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر در مورد "نبرد اداره مرکبات حرستا؛ غوطه شرقی دمشق"

محمد :

جنگ در این منطقه خیلی سخت شده.
با وجود زیر زمین و تونل های متعدد بمباران هوایی کاربرد چندانی نداره مگر اینکه از بمب های بتن شکن استفاده بشه و همچنین ارتش سوریه مثل دشمنانش به کندن تونل و …. متوسل بشه.

۴
۷
ناشناس :

تاحالا چند حی و منطقه رو مسلحین تصرف کردند وتونستند تعدادی رو اسیربگیرن و بازهم طبق معمول غنیمتهای خوب جنگی
رو تصرف کنن
وفیلمهاشو پخش کنن، من سوالم اینه که
اینها بعد چهارسال محاصره شدیدونداشتن
سلاح مثل ارتش سوریه چجوری بازم
موفق میشن دست به این کارهابزنن

۷
۵