ویدیو: آمریکا اخیرا چند میلیون دلار برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران و هجمه رسانه‌ای جهانی علیه ایران هزینه کرده است؟!

شنبه 21 آبان 1 - 19:00
https://iswnews.com/?p=82063
به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
 • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. امیر گفت:

  چرا نمی فهمید مردم هزار جور مشکل دارند؟

  1. ... گفت:

   سلام.مثلا چی؟! سگ ، گربه! مد روز بودن! لباس ها چسبون و بدنما(زن و مرد!) ! رنگ مو کردن، عمل جراحی زیبایی، اخرین مدل گوشی و ماشین و .. ! . مشکل داریم؟! چرا ما خیلی کم دیدم،کسی در زمینه مشکلات و عدم کار راه انداختن ادارات و مراکز دولتی مورد نظر،تظاهرات کنن؟! کسی در زمینه کیفیت پایین اموزش تظاهرات کنه؟! اسلامی و دینی نبودن ادارات و مدارس و .. تظاهرات کنه؟!
   این چی دیگه تظاهرات برای دختر .. و انداختن بیرون اندام ..!؟!؟! مبارزه با احکام خدا علنی؟! این تظاهرات دیگه چیه! بجایی اینکه برن حقشون رو بگیرن، رفت به چرندگویی و کفرگویی افتادن .. ! و تمام کسانی که دست به چنین کار خبیثانه که زدن،مثل انسان نیز از دنیا نخواهند رفت! و هر دو دنیا با خار و ذلت از دنیا خواهند رفت!
   در حالی که مردم هر روز با مشکلات بسیار زیادی فرهنگی و مشکلات و پرت بازی ادارت و .. دست پنجه نرم میکن!و دنبال راهکاری و کسی هستن، که کمک کن،این مشکلات کم بشه، عده ای در رابطه با چرندترین و مزخرف ترین مسائل روی زمین تظاهرات میکن(!) تا اینطوری نشان دهن! که همانطور که از قدیم هم گفتن، منافق و کافر سیاه قلب! همیشه سیاه قلب و کافر است!

   1. محمدرضا گفت:

    اعتراضات 100% بخاطر اون چیزی که شما میگید نیست، ولی خب یه عده کمی هم حق دارن حالا به سگ و گربه و مدل ماشین و کیفیت پایین زندگیشون اعتراض داشته باشن. اینکه من بخوام مرتاض گونه زندگی کنم به خودم بستگی داره ولی نمیتونم همه رو مجبور کنم طبق نظر من رفتار کنن.
    البته بزرگترین مشکل و دلیل اعتراض ناکارآمدی سیستماتیک هست که همه حتی رهبر هم بهش اذعان داره. منتهی یه عده کاسه داغتر از آش داریم که همه چیز رو گل و بلبل میدونن و همه رو با برچسب دسته بندی میکنن. اغتشاشگر و نفوذی و مزدور!! هروقت تونستی حرف طرف مقابلت رو بدون برخورد قهری بشنوی و حق رو به حقدار برسونی میتونی اونوقت میتونی به کسی که خشونت میکنه انگ اغتشاشگر و مزدور بزنی. نه وقتی هیچ حقی و حرفی شنیده و موثر نباشه مگر در جهت منافع خودتون! در این صورت باید انتظار هر نوع واکنشی رو داشته باشی… چون حق گرفتنیه…

    1. محمدرضا گفت:

     به گفته پهلوان چینی لیو بی وقتی کشور و مردم دچار آشوب بشوند مردم آرمان‌های پاک و راستین خودشان را گم می کنند اینجاست که رهبران پاک که هماهنگ با خدا و آفرینش هستند برای راهبری مردم و آگاه کردن مردم با خویشتن خویش با پلیدی که جلوه ی زیبا دارد مبارزه را آغاز می‌کنند،تا دادگری راستین و پاکی را برقرار کنند خواه با دوستی خواه با جنگ خواه با پند و اندرز باشد.
     درباره مجبور کردن هم باید این را بدانید که دوستی و جنگ بخشی از طبیعت است که راه گریزی از آن نیست و هر انسانی اگر جنگ با خودبینی و پلیدی را کنار بگذارد دیگر انسان نیست.و صلح و دموکراسی واژه هایی است که ساده اندیشان و نادانان گول آن را می‌خورند.
     انسان هرگز نمی‌تواند از خدا یا طبیعت مهربان تر باشد چون دیگر نامش مهربانی نیست.
     کسی نخواسته که مردم مرتاض باشند که این گفته نوعی فرافکنی است.من یا ما یا حتی گناهکاران که در گوهر دل خود میل به پاکی و راستی دارند اما روی آن زنگار خودبینی می‌کشند.
     طبیعت خودش عنصر ناپاک رو نابود میکند نیاز به توجیه من و شما هم ندارد.
     البته اگر انسان از دیدگاه هایدگر را هم بنگریم می‌بینیم که چقدر با آن فاصله داریم.

 2. محمدرضا گفت:

  به نام خدا
  هر سرزمین و مردمی هماهنگ با پوشش گیاهی و جانوری و آب و هوایی خودش نوعی سبک زندگی و ساختمان سازی و آیین و زبان و گویش دارد که مرزهای آن با سرزمین و مردم دیگر کمرنگ است و نوعی هم پوشانی دارد که نشان از چرخش و هماهنگی به سوی یگانگی و پاکی و خدا است.
  تک تک خرده فرهنگها و آیین های کهن(تائو و بودا و شمن و هندو و سیک و مسلمان و زرتشت و سرخپوست و ماسایی و مسیح و ادیان دیگر)مانند زنجیره ای ما را به آن مفهوم انسان نخستین خدایی می‌رسانند و باید نه تنها در نگه داری فرهنگ خود کوشا باشیم بلکه باید جاهایی که با فرهنگهای دیگر همپوشانی دارد را بیابیم تا به سرشت انسانی پاک و آزادی و آزادگی و پرهیزگاری برسیم.در این سطح تازه برابر با سایر آفریده ها می‌شویم.اشرف مخلوقات یعنی که بدانی پایین ترین آفریده هستی و با پاکی و پرهیزگاری خود را هماهنگ آفرینش پاک یزدان کنی.
  پوشش در تن گیاهان و جانداران هم هست و انسان نخستین هم با اینکه فطرت و سرشت داشت خود را با برگ و پوست جانداران پوشش میداد.
  این مد ها و ساختمان ها و فرهنگ های سرمایه داری بخشی از برنامه مصرف گرایی و نابودی زیست و طبیعت است و انسان دارد با این خودبینی خودش را نابود می‌کند.
  آزادی اصلی یعنی خود را از همه ی خودبینی ها آزاد کنی.
  این بی بندوباری ها تاوان خودبینی انسان است.
  آمریکا خودش از اسرائیل بدتر است و فرهنگ پاک سرخپوستان را نابود کرده و آنها را از خانه شان آواره کرده و یک کشور نیست بلکه به گفته آدولف هیتلر بنگاه سرمایه دارانی است که از تاراج طلا و آهن و چوب و ماهی سرزمین سرخپوستان درست شده.چه طور فراریان اروپایی و نسل کشان می‌توانند از ده هزار کیلومتر آن طرف تر برای ما مردم آسیا و آفریقا نسخه بپیچند.
  بحث گرانی و تهیدستی اگر بود با راهپیمایی آرام میشد انجام داد اما اینکار ها آنارشیسم و فردگرایی و هرج و مرج است.
  سیر قهقرایی از کودتا تا انقلاب رنگین تا انقلاب بی هدف است.
  خلاصه کلام انسان های نخستین از ما متمدن تر و با فرهنگ تر بودند.
  این بی بندوباری ها نامش افسارگسیختگی و توحش مدرن است که از دل ماهواره ها و اینترنت مغز جوانان را مانند ضحاک ماردوش می‌خورد.

 3. علی اس اس گفت:

  واقعیت انکار ناپذیر که دولت های خارجی برای سرنگونی حکومت ایران کلی بودجه کلی چیز دیگه خرج میکنن ولی خوب از حق نگذریم یه مشت ادم هایی که شدن رییس اقا زده چنین چنان از داخل هم گند زدن خوب مردم هم خودشون کم خراب نکردن انداختن تقصیر دولت حکومت که باعث این وضعیت فعلی شده

تبلیغات در تحولات جهان اسلام