تحولات فلسطین، ۱۰ دی ۱۴۰۱

شنبه 10 دی 1401 - 16:27
https://iswnews.com/?p=85145

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” بنی گانتز، وزیر جنگ رژیم اسرائیل طی سخنرانی در مراسم فارغ التحصیلی خلبانان نیروی هوایی این رژیم خطاب به خلبانان گفت: در دو تا سه سال دیگر، ممکن است شما در آسمان به سمت شرق پرواز کرده و در حمله به سایت‌های هسته‌ای در ایران شرکت کنید.

– در ۷ دی ماه، اتاق عملیات مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین با انتشار بیانیه‌ای از برگزاری رزمایش “الرکن الشدید۳” در نزدیکی حصار امنیتی در شمال نوار غزه با مشارکت یگان‌های ویژه گروه‌های مقاومت خبر داد.

بیشتر بخوانید: رزمایش مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در غزه + ویدیو

– در ۷ دی ماه، رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند که پنج نفر از نیروهای ویژه ارتش رژیم صهیونیستی “یمام” در جریان یک حادثه تصادف کشته شدند.
– در ۷ دی ماه، بنی گانتز، وزیر جنگ رژیم اسرائیل طی سخنرانی در مراسم فارغ التحصیلی خلبانان نیروی هوایی این رژیم خطاب به خلبانان گفت: در دو تا سه سال دیگر، ممکن است شما در آسمان به سمت شرق پرواز کرده و در حمله به سایت‌های هسته‌ای در ایران شرکت کنید.
– جیلی کوهن، خبرنگار اسرائیلی اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدت فعالیت گلعاد اردان به عنوان سفیر این رژیم در سازمان ملل را تا یک سال دیگر تمدید کرد.
– در ۸ دی ماه، شبکه ۷ تلویزیون رژیم صهیونیستی از تظاهرات گسترده اسرائیلی‌ها در تل آویو علیه دولت راست‌گرا و افراطی بنیامین نتانیاهو خبر داد.
– وزارت خارجه قطر، طرح‌های دولت جدید رژیم صهیونیستی به نخست وزیری بنیامین نتانیاهو در راستای توسعه شهرک‌سازی در اراضی فلسطینی و یهودی‌سازی شهر قدس را محکوم کرد.
– شبکه عبری زبان کان اعلام کرد که بنی گانتز، وزیر جنگ رژیم اسرائیل به ارتش دستور داده خود را برای احتمال وقوع درگیری در یکی از جبهه‌ها، به دلایل سیاسی و امنیتی آماده کند.
– یاعیل جرمن، سفیر رژیم اسرائیل در فرانسه در اعتراض به روی کار آمدن دولت تندرو و افراطی جدید به نخست وزیری بنیامین نتانیاهو از سمت خود استعفا داد.
– در ۹ دی ماه، آویو کوخاوی، رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی با یواو گالانت، وزیر جنگ جدید این رژیم دیدار و او را در جریان اوضاع عملیاتی و اطلاعاتی در مناطق فعالیت ارتش قرار داد.
– طی ۲۴ ساعت اخیر، سه فلسطینی به اتهام تلاش برای عملیات‌های ضد اسرائیلی در کرانه باختری توسط نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی بازداشت شدند.

  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  1. علی جلالی فر شنبه, ۱۰ دی, ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۳

    وزیرجنگ رژیم جعلی اسرائیل به خلبانان تازه وارد باید می .گفتی شماها نرسیده به آسمان ایران اسلامی با آتش موشک‌های زمین به هوا جز غال خواهید شد این نوید نا امید کننده را به آنان انتقال میدادی درمانی ۲یا۳ سال آینده اسرائیلی روی زمین نخواهد بود انشاالله

    پاسخ
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.