ویدیو: ای فرمانده خوبی‌ها، ای سردار لایق شهادت، ای سردار بی ادعا، سردار سلیمانی …

سه شنبه 13 دی 1401 - 16:09
https://iswnews.com/?p=85369

بسم رب الحسین

به پاس شهادت سرباز بی ادعای وطن، قلم بر نهادن چه سنگین است. به یاد سحری که چشمانمان از غم رفتنت بارانی شد. به یُمن برکت وجودت، به نام شجاعت‌هایت، دلیری‌هایت و به پاس غیرت‌ات می‌نویسم.

ای سردار بی ادعا، آن شب که تو به شهادت رسیدی، اقتدار و پاسداری‌ات را به رخ دنیا کشیدم. گفتم اسوه قدرت و استواری‌مان چه خوش عزم آسمانی کرد. چقدر بر خود بالیدیم، چقدر جوانمردی‌ات را ارج نهادیم و راه پر فروغت را گل افشان کردیم. همیشه کوچه‌هایمان را به نام بزرگمردان شهیدمان مزین می‌کردیم؛ ولی این بار همه‌ی ایرانمان را به نام سردار دلهایمان آذین‌بندی کردیم.

ای مالک اشتر علی، ای فرمانده خوبی‌ها، ای چهره‌ی بر افراشته‌ی مقاومت، این سومین سالی ست که از عروج ملکوتی‌ات می‌گذرد و دیگر جسم ‌ات در میان ما نیست. درست است که روح بلند و کبریایی‌ات به سوی رحمانیت الهی پر کشید ولی همچنان نامت شاه کلید همه‌ی درهای بسته وجودمان است.

این روزها بی مقدمه اشکمان جاری می‌شود، انگار که تصاویرت را بر چهره شهر می‌بینیم. چه تندیس‌هایی که برایت ساختیم، چقدر از هیبت‌ات گفتیم، چقدر عشق برایت سرودیم ولی دلمان آرام نشد. خواستیم جانمان را فدای برازندگی‌ات کنیم اما چه سود که نتوانستیم حتی از قطره‌ای خون به ناحق ریخته ات دفاع کنیم.

ای سردار لایق شهادت، سردار سلیمانی، ای که آرمان‌های الهی ات دلاوری‌ات را رقم زد. بر دست بریده ات بوسه می‌زنیم و روضه ابوالفضل العباس سر می‌دهیم. ای که مقام قدسی‌ات در قرب خدا نهادینه است، ای که جانت را فدای ایران و ما ایرانیانش کردی، ای که از جهان رها بودی و شهادت را ذخیره ارزشمند خود و دیوان عدل الهی ساختی. تفکرت را می‌پوییم، جهادت را بوسه می‌زنیم، مکتبت را به تلمذ می‌نشینیم تا شاید مرحمی باشد بر زخم نداشتنت. ای که جز آسمان جایی ارزش قدومت را نداشت، ای که جز شهادت شهدی گوارای وجودت نبود، راه تو همواره استوار و با اقتدار ادامه خواهد داشت، ای سردار و سالار بزرگ ایران و ایرانیان، ای مرد همیشه در سفر، سفرت به‌خیر و آغوش بی‌انتهای عبودیت خداوند پیشکش شهامت و شهادت‌ات باد.

ای سردار مهربانی‌ها، باری دیگر آسمانی شدنت مبارک باد.

فرهاد قائمیان – به مناسبت سومین سالگرد عروج ملکوتی شهید قاسم سلیمانی

به اشتراک بگذارید:
دیدگاه
  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات در تحولات جهان اسلام