اخبار
سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مبارک باد

بخشهایی از سخنان امام خمینی در ۲٠ آذر ۶۳ :
قرآن می‌فرماید: قاتِلُوهُمْ حَتّی‌ لاتَکُونَ فِتْنَه، یعنی همه بشر را دعوت می‌کند به مقاتله برای رفع فتنه؛ یعنی «جنگ جنگ تا رفع فتنه در عالم»، این غیر از آنی است که ما می‌گوییم، ما یک جزء کوچکش را گرفته‌ایم، برای این که خوب! ما یک دایره خیلی کوچکی از این دایره عظیم واقع هستیم و می‌گوییم که: «جنگ تا پیروزی».
مقصودمان هم پیروزی بر کفر صدام است یا پیروزی بر، فرض کنید بالاتر از آنها.
آنچه قرآن می‌گوید این نیست، او می‌گوید: «جنگ جنگ تا رفع فتنه از عالم»؛ یعنی، باید کسانی که تبعیت از قرآن می‌کنند، در نظر داشته باشند که باید تا آن جایی که قدرت دارند ادامه به نبردشان بدهند تا این که فتنه از عالم برداشته بشود. این، یک رحمتی است برای عالم و یک رحمتی است برای هر ملتی، در آن محیطی که هست.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر در مورد "سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مبارک باد"

محمد :

سلام
بر شما زحمت کشان.
همه کاربران محترم
همچنین آزادگان جهان مبارک باد.

۸
۱
دانیال :

۲۲بهمن تماشایی عالی تر سالها پیش بود

۸
۱
قادر :

سلام سایت خیلی خیلی عالی شده. مخصوصا که چند وقتیه به زبان انگلیسی اپدیت هم می کنید.
یه خواهش دارم. اگه امکانش هست همین پلن ایران برای خاورمیانه مخصوصا نابودی اسرائیل درست کنید. منظورم اینه که زمان مشخص نکنید اما گیف بزارید که که ادلب پاکسازی شده رفتن سراغ جنوب که بخششی اشتی ملی مثلا. بخشی اش با جنگ خاتمه پیدا میکنه بعد از چند ماه جولان گرفته میشه یقیننا تا اون موقع پلن امریکا برای درگیری داخلی اردن شروع میشه نشون بدید پس جولان نیروها وارد کرانه باختری سپس وصل کردن به غزه و درنهایت نابودی صهیون ها. اینو حالت گیف بسازید بزارید کنج سایت حتی به زبان عبری.

۸