بارسلون روابط خود با تل‌آویو را قطع کرد!

پنجشنبه 20 بهمن 1401 - 16:41
https://iswnews.com/?p=88360

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” شهردار شهر بارسلون اسپانیا در حمایت از ملت فلسطین و محکوم کردن جنایات رژیم اسرائیل، روابط خود با تل‌آویو را قطع کرد.

آدا کولائو، شهردار شهر بارسلون تمامی روابط نهادی با رژیم اسرائیل از جمله توافقنامه خواهرخواندگی با تل‌آویو را تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآورده و احیای این روابط را به رعایت حقوق بشر فلسطین منوط کرده است.

شهردار بارسلون در پیامی به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اسرائیل اعلام کرد که اگر وضعیت حقوق بشر در اراضی اشغالی تغییر نکند و این رژیم دست از تجاوزات علیه ملت فلسطین نکشد، روابط دو طرف به روال سابق بازنخواهد گشت.

کولائو تاکید کرد که جامعه بین‌الملل باید با عزل و انزوای رژیم صهیونیستی کاری کند که این رژیم بهای جنایات خود را بپردازد.

 • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

 1. حق جو پنجشنبه, ۲۰ بهمن, ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۸

  سلام
  خیلی عجیبه، کشور اسپانیا روابط اقتصادی، تجاری و سیاسی نزدیکی با رژیم صهیونیستی داره، آن وقت یکی از شهرداران همین کشور اقدام به تعلیق روابط می کنه!!!

  پاسخ
 2. فرزند ایران پنجشنبه, ۲۰ بهمن, ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۹

  چه عجب

  پاسخ
 3. علی جلالی فر پنجشنبه, ۲۰ بهمن, ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰

  حکام عرب آی دولت های به ظاهر اسلامی به اقدام شجاعانه وانسانی شهردار بارسلون نگاه کنید واز صلح ودوستی با صهیونیست‌ها خجالت بکشید و ازطرح ابراهیمی اسرائیل که به زور آمریکای تروریست اجرا می‌شود برائت جوئید واز کودکان به خون غلطیده فلسطین شرم کنید آنها مسلمان هستند غیرت عربی واسلامیتان کجا رفته هرروز این رژیم سفاک اسرائیل تعدادی ازجوانان غیرتمند فلسطین را به خاک خون می کشند وخانه هایشان را ویران می‌کنند شما مصلحین حکام عربی واسلامی با طرح ابراهیمی با صهیونیست‌ها شریک جرم هستید عنقریب فلسطین پیروز خواهد شد وروسیاهی به شماها خواهد ماند خدا شاهد اعمال انسانهاست

  پاسخ
 • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.