فعالیت دوباره رسانه فارسی داعش با تصویری از شهید حججی

پنجشنبه 7 اردیبهشت 1402 - 14:10
https://iswnews.com/?p=92892

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” مرکز رسانه‌ای نهاوند وابسته به داعش، با انتشار یک پوستر به زبان فارسی از سر گرفتن فعالیت خود را اعلام کرد.

مرکز رسانه‌ای نهاوند (رسانه فارسی زبان داعش) در پوستر جدید خود از تصویر اسارت شهید محسن حججی استفاده کرده است. در این پوستر همچنین به صورت نمادین یک خشاب کلت کمری با آیکون های نرم افزارهای رسانه‌ای نمایش داده شده و از این رهگذر، بر ادامه جنگ رسانه‌ای داعش علیه ایران تأکید شده است.

در پایین پوستر نیز این جمله نقش بسته است: “می‌مانیم برای خشمگین نمودنتان شما و یاری رساندن به دولت خلافت اسلامی”. (ترجمه عربی جمله نیز در بالای پوستر درج شده است.)

لازم به ذکر است که مرکز نهاوند یکی از مراکز پرکار فارسی زبان وابسته به داعش در آغاز کار و اوج کار داعش بود که بسیاری از تولیدات رسانه‌ای داعش از جمله فیلم‌های مختلف مراکز رسانه‌ای داعش و همچنین برخی شماره‌های مجله انگلیسی زبان دابق را به فارسی ترجمه می‌کرد. این مرکز همچنین پس از حمله تروریست‌های داعش به مجلس شورای اسلامی در ۱۷ خرداد سال ۱۳۹۶ دو شماره مجله فارسی زبان نهاوند را منتشر کرد.

مرکز نهاوند همچنین پس از حمله عناصر تروریست به رژه نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران در ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۷ در اهواز یک فیلم با موضوع عملیات‌های داعش در ایران تولید کرده و پس از آن فعالیت رسانه‌ای خود را متوقف کرده بود.

  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.