حزب الله لبنان - حزب‌الله لبنان

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای ضمن تسلیت شهادت اعضای ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین، تاکید کرد که از هر گونه اقدام مقاومت فلسطین علیه رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنیم.

جنبش حزب‌الله لبنان در ۱۹ اردیبهشت ماه، بیانیه‌ای در خصوص شهادت ۱۳ فلسطینی از جمله سه فرمانده ارشد سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه صادر کرد.

حزب‌الله لبنان با انتشار بیانیه‌ای با تسلیت به گروه‌های مقاومت و امت اسلامی، اعلام کرد که به شهادت سه عضو جنبش جهاد اسلامی فلسطین افتخار می‌کند.

مقاومت لبنان تاکید کرد: ترور فرماندهان مقاومت، هوشیاری و وحدت امت ما را افزایش می‌دهد و عزم، اراده و صلابت آن‌ها را برای ادامه جهاد و مقاومت تا زمان دست‌یابی به پیروزی کامل قوی‌تر می‌کند.

در این بیانیه آمده است: ما همبستگی کامل خود را با برادران در جنبش جهاد اسلامی فلسطین و حمایت کامل و صریح خود را از تمام گزینه‌ها و تصمیمات رهبری این جنبش و گروه‌های مقاومت فلسطین برای بازدارندگی در برابر دشمن صهیونیستی و محافظت از مردم فلسطین و مقدسات آن‌ها اعلام می‌کنیم.

شایان ذکر است جنگنده‌های رژیم صهیونیستی در بامداد ۱۹ اردیبهشت ماه در عملیاتی موسوم به “سپر و پیکان”، مناطقی را در نوار غزه بمباران کردند که در این جنایت وحشیانه، ۱۳ نفر از جمله چند زن و کودک و سه تن از فرماندهان جهاد اسلامی به شهادت رسیدند.

بیشتر بخوانید:‌ شهادت فرماندهان سرایا القدس در حمله هوایی اسرائیل به غزه (ویدیو و تصویر)

  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.