تظاهرات هزاران نفر در فلسطین اشغالی علیه نتانیاهو

یکشنبه 14 خرداد 1402 - 17:08
https://iswnews.com/?p=95697
تظاهرات در اسرائیل

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری “تحولات جهان اسلام” هزاران صهیونیست در اعتراض به برنامه‌ اصلاحات قضایی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بیست و دومین هفته پیاپی در تل‌آویو و چند شهر دیگر فلسطین اشغالی تظاهرات کردند.

بیش از صد هزار صهیونیست در ۱۳ خرداد ماه در تل‌آویو و چند شهر دیگر فلسطین اشغالی علیه برنامه‌های اصلاحات قضایی نتانیاهو تظاهرات کردند.

معترضان اعلام کردند: ما به تظاهرات خود ادامه خواهیم داد تا به مقامات نشان دهیم که حتی اگر در طرح اصلاحات توقف کرده باشند، ما همچنان آماده می‌مانیم. آنها نمی‌توانند قوانین را با حیله‌گری تصویب کنند.

نتانیاهو و کابینه افراطی او مدعی هستند که هدف از طرح تغییرات ساختاری نظام قضایی رژیم صهیونیستی، ایجاد توازن بین قوا مققننه و قضایی است اما معترضان معتقدند که اصلاحات قضایی مورد نظر دولت جدید اسرائیل، ضربه مهلکی به استقلال قوه قضاییه این رژیم می‌زند.

گفتنی است تظاهرات صهیونیست‌‎ها در روزهای شنبه هر هفته همچنان در شهرهای مختلف فلسطین اشغالی ادامه دارد. این تجمعات که در اعتراض به برنامه‌ اصلاحات قضایی نتانیاهو برپا شده، اکنون وارد بیستمین و دومین هفته متوالی شده است. نخست وزیر رژیم اسرائیل در ۷ فروردین ماه از توقف طرح جنجالی خود درباره سیستم قضایی این رژیم خبر داد اما تظاهرات صهیونیست‌‎ها همچنان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید: نتانیاهو از توقف طرح اصلاحات قضایی خبر داد!

  • به اشتراک بگذارید:

دیدگاه

  • دیدگاه های شما پس از تایید مجموعه تحلیلی خبری تحــولات جهــان اســلام در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت و افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشند منتشر نخواهد شد.